![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 04-05-2026 Niestety ale to jednak więzadła krzyżowe
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 04-05-2026 Piłka nożna to biznes. Podziękować za ogromny wkład w sukcesy klubowe i szukać innego magika w jego miejsce. Mamy maj, zerwane ACL, z jego historią kontuzji to wątpię by do gry był w przyszłym sezonie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-05-2026 Dać mu rok kontraktu na zaniżonych warunkach i na wiosnę wróci pomóc w obronie mistrzostwa. Szkoda chłopa i duża strata dla nas gdyby jednak postanowił zostać u nas to byłoby kim atakować LM, a tak to musimy szukać nowego magika. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026 Dokładnie nikt go nie weźmie obecnie. Zaproponować małe siano na rok plus rok i zobaczyć co się będzie działo. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 04-05-2026 Nic nie będzie, to już koniec jego przygody w Lechu. Im dłużej grał, tym lepiej. Pogromca szmaty - dziękuję z całego serca. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jerry2015 - 04-05-2026 Jako Klub który ma aspiracje do grania na europejskim poziomie nie mozemy byc niewolnikiem jednego swietnego skądinąd piłkarza. Musimy mieć wariant zastąpienia Alego. RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 04-05-2026 Cholerna szkoda. Brak słów, akurat teraz jak tak gra zaczęła wyglądać naprawdę dobrze. Ali w dodatku mundial ma z głowy, ale tak jak pisze jerry2015 nie możemy opierać gry na jednym zawodniku. Tylko z tym wariantem zastępczym danego zawodnika nie jest jak widać tak kolorowo. Przykład braku wartościowego zmiennika dla Ishaka od dłuższego czasu to pokazuje. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-05-2026 Obecnie w kadrze mamy 2 magików, jeśli obaj odejdą to nasza kreatywność mocno na tym ucierpi więc skoro Ali odejdzie musimy ściągnąć Palme na stałe. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 04-05-2026 Dobrasz napisał chwilę temu, że wiele wskazuje na to, że mecz z Motorem był ostatnim w barwach Lecha dla Aliego. Przyszedł kontuzjowany, odejdzie kontuzjowany RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 04-05-2026 Napisał też, że takie rozwiązanie zwiększa szanse na pozostanie Palmy w Lechu. Ciekaw jestem czy Rutek skreślił już Honduranina ale teraz postanowi sypnąć na niego groszem czy Dobrasz tylko tak klepie trzy po trzy. |