Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 04-05-2026

Niestety ale to jednak więzadła krzyżowe  Angry


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 04-05-2026

Piłka nożna to biznes. Podziękować za ogromny wkład w sukcesy klubowe i szukać innego magika w jego miejsce. Mamy maj, zerwane ACL, z jego historią kontuzji to wątpię by do gry był w przyszłym sezonie.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-05-2026

Dać mu rok kontraktu na zaniżonych warunkach i na wiosnę wróci pomóc w obronie mistrzostwa. Szkoda chłopa i duża strata dla nas gdyby jednak postanowił zostać u nas to byłoby kim atakować LM, a tak to musimy szukać nowego magika.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026

Dokładnie nikt go nie weźmie obecnie. Zaproponować małe siano na rok plus rok i zobaczyć co się będzie działo.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 04-05-2026

Nic nie będzie, to już koniec jego przygody w Lechu. Im dłużej grał, tym lepiej. Pogromca szmaty - dziękuję z całego serca.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jerry2015 - 04-05-2026

Jako Klub który ma aspiracje do grania na europejskim poziomie nie mozemy byc niewolnikiem jednego swietnego skądinąd piłkarza. Musimy mieć wariant zastąpienia Alego.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 04-05-2026

Cholerna szkoda. Brak słów, akurat teraz jak tak gra zaczęła wyglądać naprawdę dobrze. Ali w dodatku mundial ma z głowy, ale tak jak pisze jerry2015 nie możemy opierać gry na jednym zawodniku. Tylko z tym wariantem zastępczym danego zawodnika nie jest jak widać tak kolorowo. Przykład braku wartościowego zmiennika dla Ishaka od dłuższego czasu to pokazuje.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-05-2026

Obecnie w kadrze mamy 2 magików, jeśli obaj odejdą to nasza kreatywność mocno na tym ucierpi więc skoro Ali odejdzie musimy ściągnąć Palme na stałe.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 04-05-2026

Dobrasz napisał chwilę temu, że wiele wskazuje na to, że mecz z Motorem był ostatnim w barwach Lecha dla Aliego.
Przyszedł kontuzjowany, odejdzie kontuzjowany


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 04-05-2026

Napisał też, że takie rozwiązanie zwiększa szanse na pozostanie Palmy w Lechu. Ciekaw jestem czy Rutek skreślił już Honduranina ale teraz postanowi sypnąć na niego groszem czy Dobrasz tylko tak klepie trzy po trzy.