![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026 (02-06-2026, 21:37)Sultan napisał(a):(02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel? No i była to wina tego, że Bengtsson, Palma i i Ismaheel się długo aklimatyzowali? Z tego co ja pamiętam to dwaj pierwsi byli z miejsca najlepszymi graczami drużyny i znacząco się nie poprawili po zaaklimatyzowaniu. Wcześniej Walemark też zbyt wiele czasu nie potrzebował by błyszczeć. Pewnie. Może teraz im się to nie uda ale tego nie wiemy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 03-06-2026 Na meczykach piszą że wg jakiegoś dziennikarza z Sevilli może i są zainteresowani Palmą ale nie mają na niego kasy i najpierw musieliby kogoś sprzedać Podobnie pewnie u nas - musimy sprzedać kogoś a nie ma ofert. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 03-06-2026 Proponuję odrobine lodu, do okienka transferowego jeszcze sporo czasu i nie ma co liczyć na konkrety. Chociaż chciałoby się żeby wszystko było już dograne ale niestety w tym biznesie, a szczególnie u nas wiem jak to jest. Nie ma co liczyć że najważniejsze tematy zostaną przyklepane przed czasem. Oby udało się przed zakonczniem przygotowań RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 03-06-2026 Zeszłoroczna saga pt "napastnik do rywalizacji z Ishakiem" powinna dać sporo do myślenia. Miejmy nadzieję, że wnioski zostały wyciągnięte. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 03-06-2026 Ja bym żył w spokoju gdybyście w tym temacie tyle nie produkowali ![]() A tak poważnie ciągle się łudzę, że ostatecznie go wykupią bo lud tak chce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 03-06-2026 Wykupić ostatniego możliwego dnia, kiedy Lech ma pierwszeństwo za możliwie najniższą wynegocjowaną kwotę i pójść na zakupy kozaków do pierwszego składu w formie wypożyczeń z opcją wykupu. Wierzę, że uda się takich piłkarzy ściągnąć przed startem eliminacji, przekonując ich wizją gry w Lidze Mistrzów. I wtedy dawać te eliminacje do pucharów.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026 Czyli można go kupić i opierdolić po eliminacjach jak Sevilla nazbiera szmalu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 03-06-2026 Sevilla wczoraj wręczyła Cracovii koszulkę, nie było ich stać nawet na antyramę. Biednie wypadli przy delegacji Cracovii tak pół żartem
RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 03-06-2026 (03-06-2026, 11:13)koziołek napisał(a): Ja bym żył w spokoju gdybyście w tym temacie tyle nie produkowali Coś jak case Arboledy kiedyś
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026 Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym. |