Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026

(02-06-2026, 21:37)Sultan napisał(a):
(02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel?

No, bardzo powalczyliśmy na początku sezonu, szczególnie w Europie.

No i była to wina tego, że Bengtsson, Palma i i Ismaheel się długo aklimatyzowali? 
Z tego co ja pamiętam to dwaj pierwsi byli z miejsca najlepszymi graczami drużyny i znacząco się nie poprawili po zaaklimatyzowaniu. Wcześniej Walemark też zbyt wiele czasu nie potrzebował by błyszczeć. Pewnie. Może teraz im się to nie uda ale tego nie wiemy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 03-06-2026

Na meczykach piszą że wg jakiegoś dziennikarza z Sevilli może i są zainteresowani Palmą ale nie mają na niego kasy i najpierw musieliby kogoś sprzedać
Podobnie pewnie u nas - musimy sprzedać kogoś a nie ma ofert.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 03-06-2026

Proponuję odrobine lodu, do okienka transferowego jeszcze sporo czasu i nie ma co liczyć na konkrety. Chociaż chciałoby się żeby wszystko było już dograne ale niestety w tym biznesie, a szczególnie u nas wiem jak to jest. Nie ma co liczyć że najważniejsze tematy zostaną przyklepane przed czasem.
Oby udało się przed zakonczniem przygotowań


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 03-06-2026

Zeszłoroczna saga pt "napastnik do rywalizacji z Ishakiem" powinna dać sporo do myślenia. Miejmy nadzieję, że wnioski zostały wyciągnięte.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 03-06-2026

Ja bym żył w spokoju gdybyście w tym temacie tyle nie produkowaliSmile
A tak poważnie ciągle się łudzę, że ostatecznie go wykupią bo lud tak chce.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 03-06-2026

Wykupić ostatniego możliwego dnia, kiedy Lech ma pierwszeństwo za możliwie najniższą wynegocjowaną kwotę i pójść na zakupy kozaków do pierwszego składu w formie wypożyczeń z opcją wykupu. Wierzę, że uda się takich piłkarzy ściągnąć przed startem eliminacji, przekonując ich wizją gry w Lidze Mistrzów. I wtedy dawać te eliminacje do pucharów. Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026

Czyli można go kupić i opierdolić po eliminacjach jak Sevilla nazbiera szmalu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 03-06-2026

Sevilla wczoraj wręczyła Cracovii koszulkę, nie było ich stać nawet na antyramę. Biednie wypadli przy delegacji CracoviiSmile tak pół żartem


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 03-06-2026

(03-06-2026, 11:13)koziołek napisał(a): Ja bym żył w spokoju gdybyście w tym temacie tyle nie produkowaliSmile
A tak poważnie ciągle się łudzę, że ostatecznie go wykupią bo lud tak chce.

Coś jak case Arboledy kiedyś Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026

Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym.