![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 04-05-2026 Pisałem tu zaraz po meczu ze to będą więzadła krzyżowe i niestety miałem rację. Wygląda na to że jeszcze się nie skończył obecny sezon a już się zaczynają komplikacje zwiazane z następnym. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 04-05-2026 Bez przesady z tą komplikacją na następny. Szkoda Aliego bo ma serce do gry w Kolejorzu i osobiście chciałbym by Rutkowski postąpił tak jak Dobrzycki w przypadku Czyża. To nie tylko gest ale pokazania przyszłym Grajkom, że nie jesteś zwykłym towarem podlegającym tylko prawom rynku. A przyszły sezon? On się nie komplikuje, on otwiera nowe możliwości! RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 04-05-2026 Nie wiemy jednego, jak przebiegały negocjacje pomiędzy Alim a klubem. Bo nie chce mi się wierzyć, że do takich nie doszło. Być może Ali sygnalizował, że chce odejść. I stąd taka decyzja klubu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 04-05-2026 Komplikacja to by była jakby dostał gwiazdorski kontrakt, a jak piszą miał już położony na stole, ale sam się namyślał, i wtedy by zerwał więzadła. A tak to, brzmi to okrutnie, ale coś się wyjaśniło. Zobaczymy jak to będzie, myślę, że może jeszcze coś się zmienić, ale przypuszczam, że Ali teraz się wstrzyma i sprawdzi jakie potencjalnie będzie miał oferty. Tak jak piszecie, za dużo może ich nie mieć, szczególnie, że w Iranie jest sytuacja jaka jest. Jakby się zgodził na niższe siano, to ja faktycznie dałbym mu to 1+1. Ale z drugiej strony, jak nie będzie chciał zejść mocno z pensji to też biznes is biznes i nie ma co mieć sentymentów. Miał ofertę na stole, nie skorzystał, teraz sytuacja się odwróciła. A Rutkowski i Rząsa byli w stanie ściągnąć latem Leo i Palmę, więc tam oko do skrzydłowych mieli. Zakładając odejście Aliego i ściągnięcie Palmy oraz Ismaheela to mielibyśmy: Hakans, Leo, Palma, Walemark, Ismaheel. Solidna piątka, ale ewidentnie brakuje głównego dyrygenta (którym pomimo gry na skrzydle był Ali) i ja bym tutaj poszedł nie w skrzydłowego, ale kogoś w stylu Sousy (bo wiadomo, Pablo wygląda dobrze, ale jako ósemka). Dodatkowo, dołożyłbym Kownackiego, który też na skrzydełko mógłby czasem zejść. I z takim zestawieniem personalnym nie wyglądałoby solidnie: Hakans, Leo, Palma, Walemark, Ismaheel, Kownacki i nowy kot na dziesiątkę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 04-05-2026 Brak Alego to strata kreatywnosci i jakości na europejskim poziomie. Cholernie szkoda. Z obecnej kardy nie widze tyle kreatywnosci i jakości jaką ma. Oby przyszedł podobny kozak ale nie sądzę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026 Dobrze, że nie stało się to w lipcu czy sierpniu, kiedy miałby już podpisany przypuszczalnie nowy kontrakt. Bóg ma Lecha w opiece. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 04-05-2026 (04-05-2026, 17:02)Zabal napisał(a): Brak Alego to strata kreatywnosci i jakości na europejskim poziomie. Cholernie szkoda. Z obecnej kardy nie widze tyle kreatywnosci i jakości jaką ma. Oby przyszedł podobny kozak ale nie sądzę. Obawiam się, że taki kozak ale nie podatny na kontuzje to poza naszym zasięgiem, ogólnie ekstraklapowym zasięgiem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026 Przecież ktoś pokroju Alego ale w pełni zdrowy to kwota 10 mln (chyba że jakiś emeryt z krajów arabskich czasami to ciekawy kierunek ale wtedy wypłata) Także rozmawiać i tyle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026 (04-05-2026, 17:15)strzelisty jupiter napisał(a): Dobrze, że nie stało się to w lipcu czy sierpniu, kiedy miałby już podpisany przypuszczalnie nowy kontrakt. Bóg ma Lecha w opiece. ma i nie ma zarazem RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026 Summa summarum ma IMO. Ciężko budować kadrę na trzy fronty z takim piłkarzem w odwodzie. Magikiem, toteż nie tanim, a bardzo często wypadającym na bardzo długi okres. Wobec tych okoliczności, oby Palma stał się ciałem na dłużej przy Bułgarskiej. |