Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026

pytanie czy stać nas, albo raczej Aliego, żeby zaakceptować kontakt który pozwoli cieszyć się z jego gry w 2027, a nie zabije to budżetu


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026

Też na to liczę i na pokaz co potrafi w ostatnich meczach.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026

@Mosina, byłoby to zapewne kosztem zdrowego skrzydłowego, którego będzie trzeba sprowadzić. Jeśli jest dylemat, Palma czy Gholizadeh, to ja nie mam wątpliwości. Wolę gościa nie podatnego na kontuzje, prezentującego odpowiedni poziom, niż bombę z opóźnionym zapłonem. Nawet jeśli czaruje na boisku.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026

Kontrakt nie zostanie przedłużony z Alim. Ja bym jednak za jakieś śrubki zaproponował na rok.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 04-05-2026

Dawno mnie nie było. Ja mam stety nietesty fascynację umiejętnościami Irańczyka. (I nie mam na imię Piotr, ale fascynację chyba mamy podobną).

Zakładam, że ten roczny kontrakt miał być na poziomie 800 k rocznie.

Rozłożyć to 800 k w kontrakcie na 3 lata i zaproponować 2+1. Reaktor wytrzyma, Ali otrzyma wsparcie na jakie zasługuje, a boisko zyska gościa, którzy w 30% minut potrafi zrobić różnicę na poziomie mistrz/niemistrz.

Mój wymysł to pewnie science-fiction, ale 1+1 na 250 k rocznie to powinna być oczywistość ze strony klubu.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026

Skorpion. Skąd ta wiedza?

Mam tak samo jak Pucenty. Przeliczyć kontrakt na 30%. Spłaci się. Do tego będzie mega historia


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026

Ja mu życzę, żeby nie był leczony w Reha.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026

KKS Lech.com podaje, że kontrakt nie zostanie przedłużony będzie pożegnanie. Szkoda liczyłem, że coś zaproponują.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026

a to jestem na razie spokojny...


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026

No zobaczymy może nas zaskoczą. Jakiś kontrakt za małe siano na rok wypadało by dać.