![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026 pytanie czy stać nas, albo raczej Aliego, żeby zaakceptować kontakt który pozwoli cieszyć się z jego gry w 2027, a nie zabije to budżetu RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026 Też na to liczę i na pokaz co potrafi w ostatnich meczach. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026 @Mosina, byłoby to zapewne kosztem zdrowego skrzydłowego, którego będzie trzeba sprowadzić. Jeśli jest dylemat, Palma czy Gholizadeh, to ja nie mam wątpliwości. Wolę gościa nie podatnego na kontuzje, prezentującego odpowiedni poziom, niż bombę z opóźnionym zapłonem. Nawet jeśli czaruje na boisku. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026 Kontrakt nie zostanie przedłużony z Alim. Ja bym jednak za jakieś śrubki zaproponował na rok. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 04-05-2026 Dawno mnie nie było. Ja mam stety nietesty fascynację umiejętnościami Irańczyka. (I nie mam na imię Piotr, ale fascynację chyba mamy podobną). Zakładam, że ten roczny kontrakt miał być na poziomie 800 k rocznie. Rozłożyć to 800 k w kontrakcie na 3 lata i zaproponować 2+1. Reaktor wytrzyma, Ali otrzyma wsparcie na jakie zasługuje, a boisko zyska gościa, którzy w 30% minut potrafi zrobić różnicę na poziomie mistrz/niemistrz. Mój wymysł to pewnie science-fiction, ale 1+1 na 250 k rocznie to powinna być oczywistość ze strony klubu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026 Skorpion. Skąd ta wiedza? Mam tak samo jak Pucenty. Przeliczyć kontrakt na 30%. Spłaci się. Do tego będzie mega historia RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026 Ja mu życzę, żeby nie był leczony w Reha. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026 KKS Lech.com podaje, że kontrakt nie zostanie przedłużony będzie pożegnanie. Szkoda liczyłem, że coś zaproponują. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-05-2026 a to jestem na razie spokojny... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026 No zobaczymy może nas zaskoczą. Jakiś kontrakt za małe siano na rok wypadało by dać. |