Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 03-06-2026

Jeszcze jak się okaże, że wcale nie było 4 MEUR, tylko coś urwali, to naprawdę czapki z głów i nie mam więcej pytań.

Wyłączając transfery 1:1 za odchodzących (nie liczę Oumy i Taofeeka, których de facto nalezy wykreslić ze składu, zakładam przedłużenie z Miliciem) - przydałby się stoper, defensywny pomocnik i prawy pomocnik. ALE (znów - zakładając, że jezeli ktoś odejdzie, zostanie zastapiony 1:1) - postawię tezę, że to JUŻ jest skład mogący spokojnie wystarczyć na dojscie do minimum fazy grupowej LE. Ostatecznie na stoperze można pograć Janyszką, a na skrzydle - Lismanem. Ale nie wygłupiajmy się, mimo, że na Palmę trochę poszło, coś tam w kabonie zostanie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 03-06-2026

Elegancka wiadomość na początek długiego weekendu. Oby Luis teraz ładnie nam grał.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - spotlite - 03-06-2026

(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!
I forumowe stękanie jak to się nam drużyna rozpada, gwiazdy odchodzą i w ogóle cały Rutek.

Przy okazji chciałbym zauważyć, że to już nie pogłoski, a przedłużenie kontraktu, zatem ten wątek zostawmy na faktycznie plotki, a nie sprawy dokonane.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026

(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!

I dziwne zachowania użytkowników, nie tylko tego forum.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 03-06-2026

WOW! Jest szansa, że jednak wyciągnęli wnioski z lat poprzednich i poważnie myślą o LM
Brawo!


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 03-06-2026

(03-06-2026, 14:11)Róża napisał(a):
(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!

I dziwne zachowania użytkowników, nie tylko tego forum.

O to to!


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 03-06-2026

Szacunek. Szczerze nie wierzyłem, mimo że ruch z każdej strony patrząc logiczny. Zaszła w gabinetach pewna zmiana w stosunku do lat poprzednich. Powinniśmy dalej iść w wypożyczenia potencjalnych kozaków, a jak się sprawdzą, starać się wykupić. Bardzo dobry kierunek. Brawo!


RE: Pogłoski transferowe 2026 - adi2050 - 03-06-2026

Ale zeszło ze wszystkich ciśnienie. Jeszcze trzech kozakow i idziemy po tę Ligę Mistrzów


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 03-06-2026

(03-06-2026, 14:05)Kleju napisał(a):
(03-06-2026, 13:42)Harley napisał(a):
(03-06-2026, 13:37)Antonio napisał(a): Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym.

Obiekt 77
Trajektoria
2026 -> 2029!

Cool

I najlepsze "azulejos"... azulejo- cienkie ceramiczne płytki Big Grin 1922 za 1m2. Coraz bardziej umiemy w marketing

próbuje wyczytać z tej karki kwotę, ale chyba nie maSmile

gdyby gdzieś była ilość m2 płytek, to można by się doliczyć


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kleju - 03-06-2026

(03-06-2026, 14:22)Mosina napisał(a):
(03-06-2026, 14:05)Kleju napisał(a):
(03-06-2026, 13:42)Harley napisał(a):
(03-06-2026, 13:37)Antonio napisał(a): Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym.

Obiekt 77
Trajektoria
2026 -> 2029!

Cool

I najlepsze "azulejos"... azulejo- cienkie ceramiczne płytki Big Grin 1922 za 1m2. Coraz bardziej umiemy w marketing

próbuje wyczytać z tej karki kwotę, ale chyba nie mSmile

gdyby gdzieś była ilość m2 płytek, to można by się doliczyć

Te daty pod pierwiastkiem, to mnie interesuje, może tam jest klucz do odpowiedzi Big Grin