Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 04-05-2026

A on chce kontrakt za małe siano?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 04-05-2026

No ja mam wątpliwości jak pisze Antonio. Pytanie czy on wgl taki kontrakt to by chciał. Może stwierdzi, że woli do Iranu jednak wrócić. Pamiętajmy to jest biznes. Może przyoszczędzą na Alim i ogarną jednak tego Palmę.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-05-2026

Z jednej strony macie oczywiście rację z drugiej. Powrót do Iranu to koniec jego w wielkiej piłce. Zostanie mu kopanie się po czole w lidze rodzimej za rok lub dwa i tyle. Musi też być świadom tego, że jego pozycja w negocjacjach jest żadna..


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 04-05-2026

Musisz zdawać sobie sprawę, że ma ciężko chorego ojca. Wtedy piłka na drugi plan zupełnie i pewnie ma słusznie w dupie gdzie będzie teraz grał.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 05-05-2026

Ok. Rozumiem ale jednak nie powiedział ,,NIE" przy kontrakcie jeszcze na rok tylko się zastanawiał. No nic. Zobaczymy jak to się rozwinie.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Walas91 - 05-05-2026

Ali miał ofertę na stole już 2 tygodnie temu, podjął ryzyko, z jego perspektywy teraz nieopłacalne. Irańczyk ma pewnie kontrakt na poziomie top5 w zespole. Rutek ma teraz wyłożyć bańkę euro na rok, typowi który jest bliżej niż dalej końca kariery? To jest biznes, szkoda Aliego ale myślę, że poradzi sobie w życiu i bez tego kontraktu


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 05-05-2026

Ale co ma dać Lechowi podpisanie kontraktu z Gholizadehem? Wypada na 8-9 miesięcy, może dłużej. Jak Bóg da doprowadzimy go do formy a on powie, że Iran wzywa i tyle go będziemy widzieć. Lepiej już teraz skupić się na poszukaniu zastępstwa niż liczyć jak z Murawskim, że jakoś sobie poradzimy przez te kilka miesięcy a na wiosnę będzie ogień.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Podem - 05-05-2026

Wg statystyków jest duża szansa na rozstawienie we wszystkich etapach kwalifikacji do LM. Może to skłoni kierownictwo Klubu do zaryzykowania i sprowadzenia jakiegoś nowego magika na pozycję nr 10? I to nie w sierpniu, tylko jeszcze przed pierwszym zgrupowaniem...


RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 05-05-2026

(05-05-2026, 08:03)Antonio napisał(a): Ale co ma dać Lechowi podpisanie kontraktu z Gholizadehem? Wypada na 8-9 miesięcy, może dłużej. Jak Bóg da doprowadzimy go do formy a on powie, że Iran wzywa i tyle go będziemy widzieć. Lepiej już teraz skupić się na poszukaniu zastępstwa niż liczyć jak z Murawskim, że jakoś sobie poradzimy przez te kilka miesięcy a na wiosnę będzie ogień.

Zawsze można po tych 9 miesiacach wrócić do rozmów, przeprowadzić testy medyczne...


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-05-2026

@Podem
Zgodnie z tym, co jakiś czas temu rozpisywał @Antonio, mistrzem muszą być trzy z czterech ekip: Gyor, Heart of Midlothian, AEK Ateny, Aarhus.