![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 03-06-2026 3,5M GBP - czyli finalnie ponad 4M EUR płacimy. Traciłem nadzieję, a tutaj taka niespodzianka. Brawo Zarząd. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 03-06-2026 to ponad to praktycznie niewidoczne, zostańmy przy 4 mln € ![]() super wiadomość - news roku albo i wielu-lat nie spodziewałem się tego wydatku, wydatku - nie podjęcia próby. to brzmi teraz naprawdę poważnie brawo Zarząd RE: Pogłoski transferowe 2026 - Podem - 03-06-2026 Czyli walczyli do końca o zniżkę, ale nie wyszło. No i wzięli w pełnej cenie, bo Palma potrzebny od początku eliminacji. Świetne wieści, brawo zarząd! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 03-06-2026 Brawo. Ishak, Luis, Ali, to jest podniesienie poprzeczki. Teraz tylko poproszę kolejnego napastnika do rywalizacji z kapitanem na już - mimo wszystko. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Podem - 03-06-2026 Moim zdaniem najpilniejszy jest klasowy i doświadczony stoper. Tam mamy dziurę, bo z pewnych graczy jest tylko Mońka. Potem od razu uzupełniać dziury po ew. odejściach, dopiero w dalszej kolejności kolejny napastnik. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026 Najpierw defensywny, potem stoper, potem prawe skrzydło i zobaczymy ile zostanie. W ataku jest Ishak, Agnero, Jakóbczyk + Sżymczak. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 03-06-2026 Jakóbczyk RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 03-06-2026 Dokładnie @Róża, teraz kozak stoper, kozak DP i kot na PP. Jak Mrozek aut, to Lis in. I w zasadzie wtedy już mamy dobry, szeroki skład. I jak na te ruchy mamy te 6M EUR do wydania, o których można posłuchać (10M-4M za Palmę) to widzę te potencjalne ruchy bardzo pozytywnie. Szczególnie, że pewnie PP będziemy brali na wypo jak Palmę, więc celują wysoko jak mniemam. Trzymam kciuki, żeby się udało. Brawa raz jeszcze dla Zarządu, za podejście do tematu na poważnie. Wierzę, że zawodników na listach mamy ciekawych, więc będzie w czym rzeźbić te transfery. Nie wszystko w naszych rękach, ale wydaje mi się, że nadeszły czasy, na które czekaliśmy. Koniec dziadowania. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 03-06-2026 Brawo i nic więcej. O takie ruchy chodzi! RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 03-06-2026 Włodarczyk twierdzi, że Lech ma na transfery budżet w wysokości 10 MEUR (włączając kasę za Palmę). No ale to może być znów dziennikarski blubr, poza tym pytanie, czy i jakie transfery out ta kwota uwzględnia. |