Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 05-05-2026

LASK jeszcze może pomóc (póki co - pierwszy w Austrii).


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-05-2026

Ma ktoś zestawienie na kogo możemy trafić w trzeciej i czwartej rundzie w przypadku rozstawienia? Oczywiście na razie palcem po wodzie, bo nie ma rozstrzygnięć w innych ligach.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 05-05-2026

II runda - z trudniejszych Aarhus, Thun, Mjalby. 
III runda - Shamrock, KuPS, Drita, Lincoln, Borac, Vikingur.
IV runda - Celje, Omonia, LASK, Hearts, Viking.

https://rankinguefa.pl/rozstawienia.html

Warto śledzić na bieżąco.
Generalnie ścieżka mistrzowska wygląda jak III - IV koszyk Ligii Konferencji.
Okazja świetna by zainwestować pod ten awans bo jak nie LM to LE raczej pewna.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 05-05-2026

oby Zarząd nie wyciągnał z tego kompletnie odwrotnego wniosku


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-05-2026

@Antonio
Dzięki. Rączki na kołderkę i pokora, wiadomo, ale jeśli przepuszczą taką okazję i nie zainwestują w pierwszy zespół na czas, i nie spróbują wejść z buta do tych elitarnych rozgrywek, to gapy na maksa. I cieniasy. Najdelikatniejsze określenia.
Rutek. Raz pokaż, że chcesz odpowiednio skonsumować mistrzostwo i naprawdę awansować do Ligi Mistrzów.
Mistrzostwo, które trzeba oczywiście jeszcze zaklepać, ale na tym etapie już nie mam wątpliwości, że bronimy tytuł.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 05-05-2026

Warto inwestować przede wszystkim dlatego, że trzeba mieć kadrę na 2-3 fronty bo w przyszłym roku mistrz zaczyna od Q4 czyli pod koniec sierpnia mając pewną grę w grupie LE.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 05-05-2026

Tymi rozstawieniami grzeję się już od pewnego czasu - polecam konto Piotra Klimka - on to robi na bieżąco, pokazuje procentowe szanse i mecze które mają znaczenie dla rozstawienia; wczoraj były takie trzy i wszystko weszło.
Generalnie otwiera się okienko na LM i nie wiadomo kiedy będzie następne bo rozstrzygnięcia w tym roku są nieszablonowe w bardzo wielu ligach. Dlatego mam nadzieję że w Gabinetach już się pali
https://x.com/hashtag/Q3LechWatch
Tu mamy idealnie pokazane co musi się zadziać


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 05-05-2026

(04-05-2026, 21:33)Kefas9494 napisał(a): No ja mam wątpliwości jak pisze Antonio. Pytanie czy on wgl taki kontrakt to by chciał. Może stwierdzi, że woli do Iranu jednak wrócić. Pamiętajmy to jest biznes. Może przyoszczędzą na Alim i ogarną jednak tego Palmę.

Nie no oczywiście Ali ma ostatnie słowo, czy chciałby pójść na taki deal. Po prostu uważam, że taka propozycja ze strony Klubu byłaby honorowa, a czy Ali by z niej skorzystał to inna sprawa.

W jego obecnej sytuacji chyba jedyną alternatywą będzie Iran i końcowa ścieżka kariery. Jak chce być więcej z rodziną teraz, to akurat ta kontuzja i długa i ciężka rehabilitacja paradoksalnie sprawiłyby, że miałby sporo czasu na bycie z rodziną.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 05-05-2026

Włodarczyk napisał, że Lech nie przedłuży kontraktu z Alim, ale pokryje koszty leczenia, operacji i rehabilitacji


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 05-05-2026

Ja zaproponowałbym mu kontrakt na poziomie 30-35 tys. miesięcznie (czyli wg nieoficjalnych danych 1/4 tego co dostaje) a po tych 8-10 miesiącach, po badaniach podpisał normalny roczny kontrakt