![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 05-05-2026 LASK jeszcze może pomóc (póki co - pierwszy w Austrii). RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-05-2026 Ma ktoś zestawienie na kogo możemy trafić w trzeciej i czwartej rundzie w przypadku rozstawienia? Oczywiście na razie palcem po wodzie, bo nie ma rozstrzygnięć w innych ligach. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 05-05-2026 II runda - z trudniejszych Aarhus, Thun, Mjalby. III runda - Shamrock, KuPS, Drita, Lincoln, Borac, Vikingur. IV runda - Celje, Omonia, LASK, Hearts, Viking. https://rankinguefa.pl/rozstawienia.html Warto śledzić na bieżąco. Generalnie ścieżka mistrzowska wygląda jak III - IV koszyk Ligii Konferencji. Okazja świetna by zainwestować pod ten awans bo jak nie LM to LE raczej pewna. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 05-05-2026 oby Zarząd nie wyciągnał z tego kompletnie odwrotnego wniosku RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 05-05-2026 @Antonio Dzięki. Rączki na kołderkę i pokora, wiadomo, ale jeśli przepuszczą taką okazję i nie zainwestują w pierwszy zespół na czas, i nie spróbują wejść z buta do tych elitarnych rozgrywek, to gapy na maksa. I cieniasy. Najdelikatniejsze określenia. Rutek. Raz pokaż, że chcesz odpowiednio skonsumować mistrzostwo i naprawdę awansować do Ligi Mistrzów. Mistrzostwo, które trzeba oczywiście jeszcze zaklepać, ale na tym etapie już nie mam wątpliwości, że bronimy tytuł. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 05-05-2026 Warto inwestować przede wszystkim dlatego, że trzeba mieć kadrę na 2-3 fronty bo w przyszłym roku mistrz zaczyna od Q4 czyli pod koniec sierpnia mając pewną grę w grupie LE. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 05-05-2026 Tymi rozstawieniami grzeję się już od pewnego czasu - polecam konto Piotra Klimka - on to robi na bieżąco, pokazuje procentowe szanse i mecze które mają znaczenie dla rozstawienia; wczoraj były takie trzy i wszystko weszło. Generalnie otwiera się okienko na LM i nie wiadomo kiedy będzie następne bo rozstrzygnięcia w tym roku są nieszablonowe w bardzo wielu ligach. Dlatego mam nadzieję że w Gabinetach już się pali https://x.com/hashtag/Q3LechWatch Tu mamy idealnie pokazane co musi się zadziać RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 05-05-2026 (04-05-2026, 21:33)Kefas9494 napisał(a): No ja mam wątpliwości jak pisze Antonio. Pytanie czy on wgl taki kontrakt to by chciał. Może stwierdzi, że woli do Iranu jednak wrócić. Pamiętajmy to jest biznes. Może przyoszczędzą na Alim i ogarną jednak tego Palmę. Nie no oczywiście Ali ma ostatnie słowo, czy chciałby pójść na taki deal. Po prostu uważam, że taka propozycja ze strony Klubu byłaby honorowa, a czy Ali by z niej skorzystał to inna sprawa. W jego obecnej sytuacji chyba jedyną alternatywą będzie Iran i końcowa ścieżka kariery. Jak chce być więcej z rodziną teraz, to akurat ta kontuzja i długa i ciężka rehabilitacja paradoksalnie sprawiłyby, że miałby sporo czasu na bycie z rodziną. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 05-05-2026 Włodarczyk napisał, że Lech nie przedłuży kontraktu z Alim, ale pokryje koszty leczenia, operacji i rehabilitacji RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 05-05-2026 Ja zaproponowałbym mu kontrakt na poziomie 30-35 tys. miesięcznie (czyli wg nieoficjalnych danych 1/4 tego co dostaje) a po tych 8-10 miesiącach, po badaniach podpisał normalny roczny kontrakt |