![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 03-06-2026 Przestańcie słuchać tych atencjuszy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 03-06-2026 Nie trzeba ich słuchać, żeby wiedzieć że mniej więcej te 10M to pewnie Lech ma na to okienko. Ostatnio wydał z pensjami 8M i jasne było, że pójdą grubiej, choćby tylko ze względu na Palmę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 03-06-2026 To jeszcze tak In: -bramkarz (Lis) -stoper (jeśli Milic odchodzi) -lewy obrońca -defensywny pomocnik -prawo skrzydłowy (lepszy od Tofika) Plus na koniec okna jakiś transfer premium w zależności od pucharów w których będziemy grali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 03-06-2026 faktem jest że klub jest tak szczelny ostatnio, że poziom (nie)wiedzy pismaków jest wręcz ich ośmieszający. niech sobie piszą o Legii i Widzewie, bo tam każdy gada na prawo i lewo z gabinetów. I ta maniera Włodara - "wiem z dobrze poinformowanych źródeł...", to samo Borek wie.... RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 03-06-2026 (03-06-2026, 14:32)Kleju napisał(a):(03-06-2026, 14:22)Mosina napisał(a):(03-06-2026, 14:05)Kleju napisał(a):(03-06-2026, 13:42)Harley napisał(a):(03-06-2026, 13:37)Antonio napisał(a): Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym. I jeszcze współrzędne Hondurasu plus przekreślone współrzędne Glasgow i Sewilli A daty pod pierwiastkiem to 21.03 09.04 i 25.03 ... hmm RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 03-06-2026 (03-06-2026, 16:15)hif napisał(a): Nie trzeba ich słuchać, żeby wiedzieć że mniej więcej te 10M to pewnie Lech ma na to okienko. Ostatnio wydał z pensjami 8M i jasne było, że pójdą grubiej, choćby tylko ze względu na Palmę. Przede wszystkim od dłuższego czasu płyną sygnały, że kasa się mocno zgadza. Paradoksalnie, jezeli transfer Lisa jest podopinany ze wszystkich stron (a tak to przynajmniej wg pismaków wygląda), trzeba szybko wypychać Mrozka za w miarę dobrą kasę, bo jeszcze Goztepe go opchnie komuś... 1 MEUR to wydają się frytki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 03-06-2026 To teraz jeśli Celtic się zgłosi po Kozubala to żadnych zniżek - nie chcieli iść na żadne ustępstwa, to my im też nie. Pełna cena której oczekuje zarząd, od razu, nie w żadnych bonusach, albo niech sobie szukają kogoś innego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 03-06-2026 No i uff można rzecz. Pokazali, że jednak zależy teraz po następne takie transfery! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 03-06-2026 (03-06-2026, 15:17)Róża napisał(a): Najpierw defensywny, potem stoper, potem prawe skrzydło i zobaczymy ile zostanie. W ataku jest Ishak, Agnero, Jakubczyk + Sżymczak. Ishak - ok Agnero - rozmiar mniej od Ishaka, nie daje spokoju, że będzie na pewno dobrze Jakóbczyk - młody z potencjałem = niewiadoma Szymczak - mimo, że widziałem w nim bardzo długo materiał na super piłkarza został negatywnie zweryfikowany już bardzo długo, przestałem wierzyć, że będzie z niego golleador Podsumowując, poza Ishakiem ta mieszanka nie daje gwarancji bramek. A Ishak zawsze może złapać kontuzję, może go ugryźć kleszcz, pogryźć pies etc. I wtedy na tej pozycji wyglądamy słabo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 03-06-2026 Filip Szymczaka to chyba do Jagielloni albo GKS. Jemu chyba chodziło o młodego Nie dają gwarancji bramek bo grają ogony albo w ogóle nie grają. Może w końcu Po Lisie o ile to jest prawda to DM z transferu i prawe skrzydło na wypożyczenie z opcją pierwokupu Aaaaa no i ktoś na lewą obronę |