![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 19-12-2025 Również popieram, obecne rozwiązanie jest logiczne i nie ma co się spieszyć. Poza tym w tle jest dyskusja, co zrobić z Alim. I też jest to logiczne. Moim zdaniem będzie wybór - albo jeden, albo drugi. Pamiętać należy, że kiedyś wróci Walemark. I tak sobie myślę, że przy nim też jest znak zapytania, czy ten szybki "tańszy" wykup był na pewno okazją. Osobiście, gdybym miał decydować, to postawiłbym na obecność w drużynie Palmy - i naturalnie Walemarka, ze względu na kontrakt. Czy Ali się w tej układance, głownie finansowej, mieści - to inna sprawa, moim zdaniem nie bardzo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-12-2025 (19-12-2025, 15:10)uncoolben napisał(a): Już to pisałem, napiszę jeszcze raz, prościej: chcesz kupić jakiś samochód, nie śmierdzisz forsą - choć niby cię stać, wolałbyś żeby ci zostało na pralkę i lodówkę - biegasz i krzyczysz: "Rany! Ale fajny samochód"? Czy kręcisz nosem na cenę: "Nie, no tyle to nie"? A ja Ci odpowiadam, że jak masz kupić BMW na promocji i ustalasz z kimś, że zapłacisz za nie tyle i tyle to po ten nie chodzisz i nie dziadujesz. Cena jest znana. Oczywiście abstrahując od względów sportowych Palmy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-12-2025 Wg słów Rutkowskiego przytaczanych w Głosie - była możliwość skrócenia wypożyczeina Oumy z naszej inicjatywy nie skorzystano z niej, i nie ma już takiej możliwości, termin minął. Co do Palmy - jeżeli szum medialny z ostatnich tygodni pt. "Nie taki Palma dobry, jak go malują" był indukowany celowo przez sztab, mogło/może to mieć związek z próbą wczesniejszego wykupu, tu i teraz, za niższą cenę - czyli powtórzenie manewru z Walemarkiem, i o testowaniu takiego scenariusze, jak wydaje mi się, ktoś z zarządu - może nawet Rząsa - wspominał w jakimś wywiadzie, i to już dość dawno temu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 19-12-2025 Lech nie ma z Celtickiem uzgodnionej ceny zakupu Palmy po sezonie. Nie ustalił, że po sezonie zapłaci tyle i tyle. Ma opcję wykupu, a to dwie całkowicie różne kategorie. Jak tego nie zrozumiesz, to dalej będziesz brnął. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-12-2025 A mi chodzi o to, że do końca sezonu jest nasz i nie ma pośpiechu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 19-12-2025 W sumie racja. Całkiem logiczne. Też uważam, że powinniśmy czekać np. z rozmowami nt przedłużania kontraktów do ostatnich tygodni ich obowiązywania. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-12-2025 (19-12-2025, 16:42)Skorpion napisał(a):(19-12-2025, 15:10)uncoolben napisał(a): Już to pisałem, napiszę jeszcze raz, prościej: chcesz kupić jakiś samochód, nie śmierdzisz forsą - choć niby cię stać, wolałbyś żeby ci zostało na pralkę i lodówkę - biegasz i krzyczysz: "Rany! Ale fajny samochód"? Czy kręcisz nosem na cenę: "Nie, no tyle to nie"? A ja ci powiadam że takie działanie to standardowa technika negocjacyjna (wariant metody salami lub creeping concessions), zresztą już przyjamniej raz zastosowana z powodzeniem przez zarząd (Walemark). A nawet promocyjne ceny są negocjowalne. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-12-2025 Z tzw. kronikarskiego obowiązku - portal transfery.info napomyka, że naszym celem w zimowym okienku jednak jest również defensywny pomocnik. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-12-2025 To jak chwila ma cenę wykupu czy nie ma? Bo sami się gubicie. Jak ma i jest ona sztywna to wykładasz kasę i piłkarz twój jak nie ma to Celtic pierdolnie 8 i nasi podziękują... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-12-2025 @uncoolben tak ale to o nim Rząsa mówił jako okazji. Ouma zostaje, Thórdarson z Murawskim wracają, mamy Akademię. Ale jak będzie okazja (za darmo albo za pół ceny) to bierzemy. |