Forum WL
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - secret - 02-06-2026

No nie wiem czy wiesz, bo Rutkowski tego głośno nie mówił, ale podobno nasi chcą Lewandowskiego, Zielińskiego i Bednarka.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 02-06-2026

Ale oni to oficjalnie mówią i patrząc co się działo w 1 lidze to są w stanie to ogarnąć.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - secret - 02-06-2026

Wydaje mi się że dla Wieczystej ci trzej piłkarze to jednak inna półka


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 02-06-2026

Niech ogarniają - będzie weselej w tej naszej lidze jeszcze bardziej Wink


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 03-06-2026

Finał baraży do 1 ligi Podbeskidzie Sandecja. Olimpia płacze bo miała wszystko w swoich nogach ale no cóż. Cieszy porażka Śląska 2 Wrocław bo w pierwszej lidze nie mają czego szukać. Ale patrząc na mecze to Warta by miała bardzo ciężko więc cieszy awans bezpośredni.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 11-06-2026

Sokół Kleczew w II lidze po barażach. Obecnie trzecia siła w Wielkopolsce - po Lechu i Warcie (I liga). Mało tych drużyn z regionu na poziomie centralnym - tylko trzy.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - secret - 11-06-2026

Na podlasiu, w świętokrzyskim, opolskim i lubuskim po jednej.
We warmińsko-mazurskim... zero - tam to dopiero mają pustkę...
https://pbs.twimg.com/media/HKcDwrHWkAAEiq-?format=jpg&name=large


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Róża - 11-06-2026

Może Unia Swarzędz powalczy w tym sezonie realnie o awans.