Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 09-05-2026

Spokojnie chłopaki, w nowym sezonie Ishak będzie miał trzech zmienników, Agnero, Fiabeme, Szymczaka. Od koloru do wyboru Smile)


RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 09-05-2026

No i można wyjebać Leo czy Hakansa bo wejdą za nich Fiabema i Szymczak. A na szpicy Agnero! Jeszcze na deser powrót wychowanka Marchwińskiego i mamy dream team.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 09-05-2026

Co do Ishaka ale co ma wiek do tego że z 5 metrów strzela jak ofiara losu?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Podem - 11-05-2026

Strzela? On się w piątek prawie wywrócił na piłce w polu bramkowym...

Nie wiem co z Nim jest - oczywiście wielki szacunek za mental i wpływ na drużynę. Wiadomo, Kapitan. Ale technicznie (fizycznie?) ostatnio jest naprawdę słabo Sad


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 11-05-2026

On chyba za bardzo chce zostać królem. Jak miał 99 bramek dla Lecha to tak samo paralitycznie kopał się po czole. Strzelił 99 bramkę Zvezdzie 12 sierpnia i potem dopiero Termalice 20 września i wrócił do regularnego strzelania.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 11-05-2026

To chyba jest clue problemu - mental. Choć dziwiłbym się, gdyby bycie królem strzelców ekstraklasy go jakoś miało paraliżować, natomiast nie wydaje mi się, że gość nagle zapomniał jak kopnąć piłkę obok bramkarza. Biega dalej dużo, więc zmęczenie raczej nie. Tak czy inaczej, kaleczy okrutnie i marnuje na potęgę wysiłek całej drużyny od dobrych kilku tygodni.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 11-05-2026

To może być zmęczenie psychiczne. W końcu pokażcie mi sezon po 2022 roku żeby miał realne zastępstwo na ławce. Jeśli zależy Ci na wynikach klubu a nie swoim ego, to jest to bardzo wyniszczające


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 11-05-2026

Dlatego, że nigdy nie poszliśmy na całość. Nie można było szukać zawodnika, który zaakceptuje rolę zmiennika i poczeka na szansę. To można robić w drugim, trzecim roku kontraktu takiego gościa jak Ishak, ale nie pozniej. Jakis Vatnik odmawiał, po odwiedzeniu miasta - pewno, bo nie chciał na 7 minut wchodzić.

Trzeba zresetować to myślenie. Jest Agnero, który jest napastnikiem 3 albo 4. Musi wejść ktoś o innej specyfice - bardzo techniczny i szybki napadzior.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 11-05-2026

Nie podejście na poważnie pod Pululu bez kontraktu będzie moim zdaniem skandalem. Ali zwolnił nam dużo budżetu płacowego swoją kontuzją, trzeba wykorzystać tę sytuację i uderzać do Angolańczyka. Jestem w sumie na 99% przekonany, że do naszego grania pasowałby idealnie i ładowałby bramy aż miło. Pod rozegranie w ataku też się nadaje.

Zgodzę się z przedmówcą, że podejście "szukamy napastnika na ławkę" jest kuriozalne. Skoro chcą jeszcze wprowadzać jakiegoś młodego, to niech wypożyczą Agnero, ale Pululu/poważny napastnik musi się tutaj pojawić.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 11-05-2026

Ale to było pewne. My umiemy ściągać napastników ale jedynki. Potem jest problem bo druga jedynka też chce grać. W tym przypadku co teraz kupić nowego za kapitana i zapewnić go o placu a Ishak niech wchodzi z ławki.