Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 11-05-2026

Żyjesz w dziwnym świecie, w którym napastnik MUSI BYĆ kapitanem, a nowo sprowadzony napastnik MUSI MIEĆ z góry pewny plac. Nie dopuszczasz opaski w innych formacjach i rywalizacji o pierwszy skład. Właśnie to jest największym zaniechaniem na pozycji napastnika, że Ishakowi zapewniono wyjściową jedenastkę z urzędu. Od dawna nie ma z kim rywalizować, a tacy piłkarze się zwijają. Prędzej czy później. A powinno być tak: kilka meczy bez bramki i partolenie okazji za okazją tj. zjazd do bazy i w następnym meczu wchodzi inny, również jakościowy napastnik. Jak sprowadzasz - mówiąc wszem i wobec - dwójkę, ten drugi nigdy wyżej dupy nie podskoczy, bo prawdopodobnie zdecydowaną większość spotkań będzie zaczynał z ławki. O ile w ogóle.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 11-05-2026

No żyję.. bo muszę komuś tłumaczyć, że aby w zdaniu nie było pięć razy ,,Ishak" napisałem kapitan. Nie musi mieć opaski kapitan to osoba która ma charakter i to coś nawet bramkarz może to mieć.

To raz a dwa ale wtedy musisz mieć dwóch równorzędnych napastników a każdy piłkarz sprawdza gdzie idzie i kto gra na jego pozycji. Pewnie część z nich patrzy widzi Ishaka w ataku i daje sobie spokój.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 12-05-2026

Milic out do końca sezonu - kontuzja mięśnia przywodziciela.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 13-05-2026

Ali Gholizadeh oficjalnie przedłużył kontrakt
Niby do końca czerwca 2027


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 13-05-2026

Ciekawi mnie czy jest tam jakiś zapis 1+1. Jeśli takiego zapisu nie ma to trochę dziwne, chyba, że mocno zjechali z wynagrodzenia.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 13-05-2026

Niby nie ma jednak. Niby siądą znów do rozmów po sezonie.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 13-05-2026

No to znaczy ze to tylko medialna szopka bo realnie to kontrakt na leczenie. Nie wierzę że zagra w przyszłym sezonie cokolwiek.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 13-05-2026

Zagra, spokojnie. Trzeba będzie wiosną odrabiać straty po grze w Lidze Mistrzów.. Dla mnie wystarczy by wiosną znów wybatożył Legię


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-05-2026

Wszystko będzie zależało od kiedy wróci.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 13-05-2026

Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst.