![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 11-05-2026 Żyjesz w dziwnym świecie, w którym napastnik MUSI BYĆ kapitanem, a nowo sprowadzony napastnik MUSI MIEĆ z góry pewny plac. Nie dopuszczasz opaski w innych formacjach i rywalizacji o pierwszy skład. Właśnie to jest największym zaniechaniem na pozycji napastnika, że Ishakowi zapewniono wyjściową jedenastkę z urzędu. Od dawna nie ma z kim rywalizować, a tacy piłkarze się zwijają. Prędzej czy później. A powinno być tak: kilka meczy bez bramki i partolenie okazji za okazją tj. zjazd do bazy i w następnym meczu wchodzi inny, również jakościowy napastnik. Jak sprowadzasz - mówiąc wszem i wobec - dwójkę, ten drugi nigdy wyżej dupy nie podskoczy, bo prawdopodobnie zdecydowaną większość spotkań będzie zaczynał z ławki. O ile w ogóle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 11-05-2026 No żyję.. bo muszę komuś tłumaczyć, że aby w zdaniu nie było pięć razy ,,Ishak" napisałem kapitan. Nie musi mieć opaski kapitan to osoba która ma charakter i to coś nawet bramkarz może to mieć. To raz a dwa ale wtedy musisz mieć dwóch równorzędnych napastników a każdy piłkarz sprawdza gdzie idzie i kto gra na jego pozycji. Pewnie część z nich patrzy widzi Ishaka w ataku i daje sobie spokój. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 12-05-2026 Milic out do końca sezonu - kontuzja mięśnia przywodziciela. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 13-05-2026 Ali Gholizadeh oficjalnie przedłużył kontrakt Niby do końca czerwca 2027 RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 13-05-2026 Ciekawi mnie czy jest tam jakiś zapis 1+1. Jeśli takiego zapisu nie ma to trochę dziwne, chyba, że mocno zjechali z wynagrodzenia. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 13-05-2026 Niby nie ma jednak. Niby siądą znów do rozmów po sezonie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 13-05-2026 No to znaczy ze to tylko medialna szopka bo realnie to kontrakt na leczenie. Nie wierzę że zagra w przyszłym sezonie cokolwiek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 13-05-2026 Zagra, spokojnie. Trzeba będzie wiosną odrabiać straty po grze w Lidze Mistrzów.. Dla mnie wystarczy by wiosną znów wybatożył Legię RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-05-2026 Wszystko będzie zależało od kiedy wróci. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 13-05-2026 Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst. |