Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-05-2026

Fajnie by było jakby jakieś przedłużenie było w opcji.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 14-05-2026

Obiło mi się o uszy, że nowy kontrakt Aliego opiewa na ok 400k gdzie pierwotnie przed kontuzją miało to być ponad 1 mln.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 14-05-2026

ale jego normalny kontrakt jaki miał przed kontuzją to wg SalarySport (nie wiem na ile wiarygodna strona) było trochę ponad 400k EUR (1,811,680 zł) rocznie, to myślisz że by mu utrzymali ten kontrakt?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 14-05-2026

Myślę, że tak. Chłopa nie będzie większą część sezonu. Pojawi się przy dobrych wiatrach w połowie rundy wiosennej. Do tego jeśli nie zapewnili wariantu 1+1 no to gdzieś Lech musiał coś dla siebie ugrać.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Podem - 14-05-2026

(13-05-2026, 20:06)Kefas9494 napisał(a): Włodar i Janczyk piszą/mówią, że kontrakt jest korzystny dla obu stron. To znaczy, że Ali wróci do solidnej pensji jak wróci do kadry meczowej (czyli pewnie realnie przełom marca/kwietnia 2027). A dopóki będzie rehabilitacja to jakaś skromna podstawa i opłata za rehabilitację. Win-Win. Dobry ruch ze strony włodarzy Lecha. Nie wróci na ostatnie 6 meczów w dobrej formie i dołoży wtedy kilka bramek/asyst.

No i da się! Brawo! Wilk syty i Manchester City Smile


RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 16-05-2026

Polecam obejrzeć materiał Ćwiąkały o Lechu na yt, piękna laurka.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 16-05-2026

(16-05-2026, 02:53)hif napisał(a): Polecam obejrzeć materiał Ćwiąkały o Lechu na yt, piękna laurka.

Tak. Ale rzucił klątwę. xd


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 16-05-2026

Szacunek dla sztabu i piłkarzy za to co zrobili wiosną.
Pomyśleć, że Lech po zaległym meczu z Piastem który odbył się 3 miesiące temu zajmował 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Przed nami była Korona, Lechia, Cracovia. Jaga miała 6 punktów przewagi i zaległy mecz. Liderem była Wisła Płock.
No i wtedy Lech dojebał do pieca. 10 wygranych, 3 remisy i 1 porażka. 8 punktów więcej niż kolejna drużyna. Nokaut.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pawlisko - 17-05-2026

26 punktów/19 meczów = 1,37 punktu na mecz
33 punkty/14 meczów = 2,36 punktu na mecz

Punktowanie w końcówce jest godne. Gratulacje dla sztabu, że potrafili to tak poukładać w tym najważniejszym momencie sezonu.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 17-05-2026

Regularność to było najważniejsze. Nawet jak zdarzył się jakiś remisik to potem nie następowała katastrofa tylko ładne wyjście z wirażu i zwycięstwo. To dało nam mistrza.