![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 04-06-2026 Murawski przyszedł z tureckiego spadkowicza a Douglas ze szwedzkiego. Sousa z portugalskiego. Hakans z norweskiego drugoligowca, Rodriguez z hiszpańskiego a Jagiełło włoskiego. Ishak przyszedł z niemieckiego. Thordarson z Islandii. Svetlin jest zły bo gra obecnie w Koronie. Rok temu był ok bo grał dla mistrza Słowenii i doszedł do1/4 finału LKE? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 04-06-2026 (04-06-2026, 12:29)Antonio napisał(a): Murawski przyszedł z tureckiego spadkowicza a Douglas ze szwedzkiego. Sousa z portugalskiego. Antonio króciutko. Sto procent racji. Wgl apropo farmazonów, to skończyła się saga z Palmą, który już u nas był, potem już temat miał być zamknięty, żeby skończyło się na tym, że jednak u nas jest. A już zaczyna się saga z Lisem. Wczoraj był news, że turcy chcą zaledwie bańkę euro. A już dzisiaj czytam, że minimum dwie bańki, bo są inni chętni. XD Zaraz przeczytamy, że Lis nie dla nas, potem, że jednak już prawie podpisał. I tak do będzie przez najbliższy czas. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 04-06-2026 (03-06-2026, 22:33)Róża napisał(a): Chyba żart. To już lepszy Jakubczyk z Arki. Zdecydowanie lepszym piłkarzem jest Svetlin. 24 lata ma jeszcze, natomiast moim zdaniem profil podobny do Antka. I z perspektywą grania jak Hellebrand z Górnika. Więc nie mówię nie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 04-06-2026 Nie no teraz to bierzemy tylko z zespołów które przynajmmiej trzy ostatnie sezony grały w LM. Lodu! Skąd u nas taka megalomania? No chyba nie stąd że mamy do wydania jeszcze całe 6 mln E na 5 zawodników. Kalkulatory do rączek proponuję i analizę wycen zawodników. Potrzebujemy zawodników różnych na różne rozgrywki i pod różnych przeciwników. A nie pod linijkę jak u Papszuna RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 Kolejny piłkarz łączony z Lechem to Kevin Ciubotaru. 22 letni lewy obrońca z rumuńskiego FC Herrmanstadt RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 04-06-2026 Po tt lata radar porównawczy dla ŚP z minionego sezonu, z ligi, Kozubal vs Svetlin. I jest on bardzo wyraźny na korzyść Słoweńca. Nie wiem jak by to wyglądało w przypadku Jakubczyka, Żelizki (tutaj raczej słabo w defensyfie) czy Kocaby, ale nie wydaje mi się, że oni mogliby się do tych wyników zbliżyć, bazując tylko na oku oglądającym mecze Ekstraklasy. Koroniarze też płaczą, że to ich najlepszy grajek. Coraz bardziej jestem na tak, brałbym tego piłkarza do nas. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-06-2026 Pytanie czy piłkarz Korony będzie mentalnie w stanie udźwignąć to o co będzie grał u Nas. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 04-06-2026 Weżcie na wstrzymanie. Żaden Svetlin tutaj nie trafi, jak tak wam się on podoba to ja nie mam pytań. I jeszcze Nalepe z Janickim do kompletu i heja. Golizadeha to warto byłoby wziąć nawet ze Szturmu Janikowo ale słoweńcy to niech sobie grają w Wieczystej. Brawo Skorpion, właśnie o to mi chodzi. My musimy budować zespół na graczach zaprawionych w rywalizacji o grube cele a nie takich co w meczu o wszystko strzelą z karnego w poprzeczkę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 04-06-2026 Dokładnie Mosina, wiara mocno odleciała po obronie MP. Megalomania na pełnej. Co do podbitki za Lisa, to można takich akcji się spodziewać. Zobaczyli, że wykupiliśmy Palmę do tego Tomasz "wiem z pewnego źródła" Włodarczyk i pewnie jeszcze inni aspirujący do dziennikarzy sportowych w Polsce goście kolportujący info o 10 mln € na transfery nie pomagają. Z takim rzeczami będziemy też musieli się mierzyć. W sumie dobrze, że nie pierdolnął, że mamy 15 mln € na transfery bo wtedy Lis z automatu 3 mln. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026 Najbardziej rozwala jak mówi, że przyłożył ucho gdzie trzeba i wie, że...
|