![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 (04-06-2026, 13:01)Jerry2015 napisał(a): Kolejny piłkarz łączony z Lechem to Kevin Ciubotaru. 22 letni lewy obrońca z rumuńskiego FC Herrmanstadt Kwota wykupu na poziomie 400-500 tys euro RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 04-06-2026 Svetlin grał i o mistrzostwo, i w ćwierćfinale LKE, więc gadanie o tym, że nie wie jak grać w meczach z presją jest nadużyciem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026 Generalnie to nie widzę tu megalomani w oczekiwaniu na transfery, raczej spokój wynikający z tego że uwierzyliśmy Zarządowi, że wykupiliśmy Palmę I wszystko idzie w dobrym kierunku. Widzę tu raczej rzeczowe dyskusje jak choćby ze Svetlinem - osobiście nie mam zastrzeżeń do jakości Piłkarza a jedynie mam obawy co do profilu. Jeśli zaś ma być za Kozubala a przyjdzie ktoś do rywalizacji z Murawskim to podpisuję obiema rękoma. Jest jeszcze opcja że odchodzimy od "szóstki przecinaka" to co graliśmy w kilku meczach wiosną. Póki co jest dobrze. Palma na pokładzie, wiara że idziemy w dobrym kierunku i tylko czekać na dobre losowanie i kolejnych Zawodników. Co do Lisa to zobaczymy, generalnie Bramkarze nie są w cenie więc nie oczekuję zarówno kokosów za Mrozka jak i tego że mielibyśmy położyć dwie bańki za Lisa RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-06-2026 Tu chodzi o szanowanie się zrobiliśmy/robimy krok do przodu. Musimy celować wyżej i nie żadna megalomania nikt nie liczy na transfery z Bayernu czy Realu ale na ludzi pokroju Palmy. Takich którzy jeszcze wyżej podniosą poprzeczkę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 A kim był Palma przed przyjaciem do nas i co takiego osiągnął? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 04-06-2026 Palma był mistrzem w klubach w których grał, teraz dołożył następne. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 04-06-2026 Czyli gracz Korony nie pasuje, szrot z Celtiku owszem? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-06-2026 Palma pokazał, że potrafi przyszedł pokazał się przez sezon został wykupiony. A ten Pan z Korony? 11 miejsce wpierdol od takich potęg jak Pogoń czy Lechia. Klub który nie gra o nic. Spokój cisza, wakacje w kwietniu jak będzie utrzymanie. Jest to inny rodzaj piłkarza niż Palma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 (04-06-2026, 15:55)Skorpion napisał(a): Palma pokazał, że potrafi przyszedł pokazał się przez sezon został wykupiony. A ten Pan z Korony? 11 miejsce wpierdol od takich potęg jak Pogoń czy Lechia. Klub który nie gra o nic. Spokój cisza, wakacje w kwietniu jak będzie utrzymanie. Jest to inny rodzaj piłkarza niż Palma.Innym jest bo gra na innej pozycji. Palma pokazał dopiero jak przyszedł do nas. Wcześniej coś tam pograł w Hondurasie, Grecji i głebokich rezerwach Celticu. Ja wszystko rozumiem ale my nie kupujemy pierwszoplanowych piłkarzy z pierwszoplanowych klubów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-06-2026 Spoko ale mówię, dla mnie piłkarz Korony i fakt, że tam trafił wskazuje, że musi być jakiś defekt z nim. |