![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-05-2026 I bardzo dobrze, im większa baza kibicowska tym lepiej. To też wpływa na markę klubu dzięki której mamy większe szanse na nowych sponsorów inwestorów, oczywiście, że to nie jedyny warunek ale jeden z wielu. Tak jak się spodziewałem. Powiedziałem sprawdzam i już rura zmiękła i ta tania chamska próba ratowania swojego wizerunku. Ech jak łatwo się was złomuje. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-05-2026 Kogo Ty chłopcze zezłomowałeś? Zrobiłeś z siebie Groma i brniesz w to dalej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-05-2026 O jednak nie jesteś niewidomy i umiesz czytać. Jak tam idzie szukanie moich postów o wyjebaniu trenera? Rozumiem że skoro łaskawie wylazles ze swojej nory to zaraz uraczysz nas dokładnym cytatem i zgodnie z umową przeproszę wszystkich i usunę konto? No przecież tak jest prawda... Frajerze? Czy poczułeś siłę bo koledzy także próbują mi udowodnić pisanie nieprawdy i znów będziesz próbował? Miło mi się was zlomuje panowie naprawdę poziom wczesnoszkolny z jakiegoś Onetu czy pudelka prezentujcie. Brniecie cały czas w te same bzdury a na pytanie o dowody milkniecie jak gaszone cmiki na przystanku. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 18-05-2026 Dobra weźcie już na wstrzymanie bo to nudne się robi. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 18-05-2026 Dajcie sobie po razie przed meczem i po sprawie. Albo sobie pogadajcie na żywo, piwo wypijcie czy cokolwiek. Tak się kiedyś tematy załatwiało a teraz to już internet pozwala na wszystko. Kilku już mnie tu od frajerów wyzywało - kiedy poprosiłem o spotkanie i by powiedział mi to jeden z drugim w oczy to rura zmiękła. Takie to internetowe napinacze. Możemy się różnić ale już się nie wyzywajcie ok? RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 18-05-2026 Po zdobyciu MP sią naebałem, nazajutrz złapała mnie jelitówka wszechczasów, dopiero teraz w pełni świadomie wchodzę na forum - a tu wojna poznańsko-poznańska... Zacznę od gratulacji dla Rutkowskiego i Zarządu - wizja plus cierpliwość w jej realizacji, to jest to, co spowodowało, że osiągnięto wyznaczony cel: jesteśmy najlepszym, najlepiej zbudowanym (rola wychowanków!), najzdrowszym finansowo, najdoskonalszym sportowo, najbardziej kompletnym klubem Polski z najwspanialszą publicznością. Oczywiście na papoerze 1990-1993 wygląda lepiej - ale jednak to ostatnie pięć lat uznałbym za najlepsze w historii klubu. Osiągnięcie celu - oznacza wyznaczenie kolejnych. Na pewno trzeba iść za ciosem i mierzyć w kolejne MP z rzędu. Na pewno coroczna obecność w pucharach - i to na wiosnę - nie tylko jest w naszym zasięgu, ale i wręcz jest obowiązkiem. NA pewno trzeba wykorzystać ten niespodziewany trochę zbieg okoliczności - i wejść do grupy LM. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Podem - 18-05-2026 BRAWO! BRAWO! BRAWO! Teraz kilka dni radości i jazda po wzmocnienia! LM czeka! My czekamy! RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 18-05-2026 Potencjał ogromny, szansa na LM również. Obyśmy tego tym razem nie zjebali. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 18-05-2026 egzamin dojrzałości dla klubu przed nami. możliwe że to jest TEN moment na zrobienie następnego kroku. przede wszystkim w sposobie i poziomie finansowania a co za tym idzie poziomu sportowego. Krok - nie 10 na raz jak Widzew. dlatego nie powinniśmy tego zjebać. Co do "na wiosnę" w pucharach to wręcz przeciwnie, zagrać w fazie ligowej w LM, skasować, przezyć może jakieś chwile uniesienia (cokolwiek to znaczy) a na wiosnę bronić tytułu najlepszą kadrą w lidze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-05-2026 Te wszystkie rozpiski rozstawionych i nierozstawionych można sobie w dupę wsadzić w przyszłym sezonie. Te porażki lokalnych mocarzy powodują, że w Q2 najgroźniejszymi ekipami będą mistrz Chorwacji i mistrz Cypru a poza nimi mistrzowie Malty, Łotwy, Bośni, Gibraltaru, Finlandii, Macedonii, Kosowa, Islandii, Irlandii i Armenii. W tym roku na dzień dobry możesz trafić mistrza Danii, Szwajcarii, Szwecji, Bułgarii, Azerbejdżanu, Rumunii czy Węgier którzy nazw może nie mają strasznych ale jednak tych Ferencvarosów czy Karabachów pokonali. |