![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-05-2026 Do usunięcia RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-05-2026 Mecz o Superpuchar odbędzie się we.... Wrocławiu, Ćwoki z PZPN-u muszą zarobić Będziemy w przerwie między meczami LM więc liczę na solidarne z Zabrzem wystawienie Zespołów Młodzieżowych RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 18-05-2026 myślałem że jest niepisana zasada że przegrywamy SPP na własnym stadionie
RE: Quo Vadis Lech Poznań - adi2050 - 18-05-2026 W tych przepalonych od wódy głowach Kuleszy i spółki już do reszty wykipiało. Jeśli się będą upierać na Wrocław to Lech i Górnik powinny odpuścić ten mecz. Jeśli tego nie zrobią to kibice powinni go zbojkotować. Tylko w ten sposób można przestraszyć PZPN, że koszty organizacji przekroczą wpływy z biletów. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-05-2026 Najpierw kadra, teraz SPP. Ktoś musiał co nie co przytulić RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-05-2026 Oprotestować i w razie czego razem z Górnikiem się nie pojawiać. Kulesza dostaje od sponsora stadionu siano dlatego tak pcha Wrocław. RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 18-05-2026 Yebać taki Superpuchar. Niech się sami bawią. Zizuuu zii zizuuu zaaaaa. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-05-2026 Liczę na Lecha i na Górnik, że w takiej formie oleją ten SPP. Kibice nie kupią ani jednej wejściówki a zespoły wyślą juniorów z rezerw. Kulesza z ekipą niech chleją przy pustych trybunach. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 19-05-2026 Górnik ani sportowo, ani kibicowsko nie ma żadnego interesu w bojkocie tego meczu. Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności. Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 19-05-2026 Zupełnie inaczej obstawiam. Jeśli nasi ultrasi to zbojkotują, Żabole zrobią to samo i na mecz pójdą tylko pikniki, atmosfery nie będzie i zostanie wuchta pustych krzesełek. I na odwrót. Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru. |