Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-05-2026

Do usunięcia


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-05-2026

Mecz o Superpuchar odbędzie się we.... Wrocławiu, Ćwoki z PZPN-u muszą zarobić
Będziemy w przerwie między meczami LM więc liczę na solidarne z Zabrzem wystawienie Zespołów Młodzieżowych


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 18-05-2026

myślałem że jest niepisana zasada że przegrywamy SPP na własnym stadionie Wink


RE: Quo Vadis Lech Poznań - adi2050 - 18-05-2026

W tych przepalonych od wódy głowach Kuleszy i spółki już do reszty wykipiało. Jeśli się będą upierać na Wrocław to Lech i Górnik powinny odpuścić ten mecz. Jeśli tego nie zrobią to kibice powinni go zbojkotować. Tylko w ten sposób można przestraszyć PZPN, że koszty organizacji przekroczą wpływy z biletów.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-05-2026

Najpierw kadra, teraz SPP. Ktoś musiał co nie co przytulić


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-05-2026

Oprotestować i w razie czego razem z Górnikiem się nie pojawiać. Kulesza dostaje od sponsora stadionu siano dlatego tak pcha Wrocław.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 18-05-2026

Yebać taki Superpuchar. Niech się sami bawią. Zizuuu zii zizuuu zaaaaa.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-05-2026

Liczę na Lecha i na Górnik, że w takiej formie oleją ten SPP. Kibice nie kupią ani jednej wejściówki a zespoły wyślą juniorów z rezerw. Kulesza z ekipą niech chleją przy pustych trybunach.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 19-05-2026

Górnik ani sportowo, ani kibicowsko nie ma żadnego interesu w bojkocie tego meczu.
Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności.

Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 19-05-2026

Zupełnie inaczej obstawiam. Jeśli nasi ultrasi to zbojkotują, Żabole zrobią to samo i na mecz pójdą tylko pikniki, atmosfery nie będzie i zostanie wuchta pustych krzesełek. I na odwrót.
Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru.