![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 05-06-2026 Ok ok. Ilu było takich co błyszczeli w Koronach, Arkach czy innych Łęcznych a potem przychodziło pograć przy 30 tys widzów którzy wymagają o ważne cele a nie o puchar sołtysa Opola i była sraczka i lipa. To jest dwa miliony euro nie jesteśmy PSG żeby wywalać siano w błoto. Jeśli uważacie, że się sprawdzi ok. Przyjmuje waszą wiedzę do wiadomości, tylko żeby potem nie było płaczu bo innego nie będzie (patrz przykład Agnero) RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 05-06-2026 (05-06-2026, 18:15)Skorpion napisał(a): Wyjęcie kogoś z Rakowa, Jagi, Górnika. Ten Tamar mnie nie przekonuje. Ale może ma to coś. Pytanie tylko czy dwa miliony euro to nie za dużo za niego. A nie przekonuje Cię, bo nie obejrzałeś 900 minut jego gry, a zaledwie 450 i na tej podstawie nie jesteś w stanie jeszcze wyrobić sobie opinii? Masz rację, rzetelność ponad wszystko, nie bądźmy pochopni. Obejrzyj jeszcze trochę, bo przecież oglądałeś go w grze, prawda? O co ja zresztą pytam, oczywiście oglądałeś... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 05-06-2026 I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 05-06-2026 Byli tacy, co błyszczęli w mistrzowskiej Wiśle, w mistrzowskiej Jadze, przychodzili do nas i była kupa. Nawet dwóch takich w kadrze aktualnie mamy. Zatem da się dorobić narrację do wszystkiego. Rozumiem że sam zawodnik może nie przekonywać bo coś, ale narzekanie że przychodzi z Korony wg mnie jest jednak nieco kuriozalne. Wywiad ze Svetlinem budujący, dobry znak. Oby szybko do nas dołączył. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 05-06-2026 (05-06-2026, 18:58)Skorpion napisał(a): I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko. Po co transfery w takim razie? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 05-06-2026 (05-06-2026, 18:58)Skorpion napisał(a): I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko. Svetlin popykał też w LKE m.in. zaliczając 180 minut z Fiorentiną, walnął kastę Apoelowi Nikozja czy Basaksehirowi. Grał też w reprezentacji Słowenii czy walczył o mistrzostwo swojego kraju. Inny kandydat, przykładowo ten Isma Ruiz, to grał jedynie w LaLiga2 pykając sobie w słonecznej Hiszpanii całe życie. Patrząc na samą ich charakterystykę i dotychczasową karierę to w mojej ocenie Svetlin ma większą szansę się sprawdzić. Wie już jak grać w naszej lidze, wie jak to jest posmakować pucharów no i wie co to gra w kadrze swojego kraju. Ruiz może być super grajkiem, Hiszpanie w Polsce się sprawdzają, ale to jest loteria czy da radę w polskiej fizycznej lidze jak tam jakiś przecinak z Termalici czy innej Legii wjedzie ci w nogi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 05-06-2026 Nie no w takim przypadku to wolę tego z Korony niż jakiegoś asa z drugiej ligi hiszpańskiej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 05-06-2026 (05-06-2026, 18:58)Skorpion napisał(a): I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko. To by się trzymało kupy i przynajmniej stało koło logiki, gdyby w meczach z Chojniczanką, Lechią czy inną Pogonią jedenastka Korony składałaby się z jedenastu Svetlinów. Stety, niestety, to gra zespołowa, a nie atak klonów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 05-06-2026 No dobrze, że nie każdy tak rozumuje bo w życiu byśmy nie sprzedali żadnego zawodnika. Przyjdzie dyrektor z Dortmundu, Rzymu czy innej Brukseli i stwierdzi, że nie chce nikogo z Lecha bo dostali w ryj z Lincolnem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 05-06-2026 @Skorpion Zluzuj majty i nie rób siary na dzielni jak mówi moj dziesięcioletni Chrześniak. Widziałeś jego grę? Sprawdziłeś to co piszą na forum albo transfermarkt? Mistrz Słowenii, zdobywca Pucharu Słowenii, jeden z najlepszych zawodników drużyny ćwierćfinalisty LKE. To nie jest jednosezonowiec a to że Korona go kupiła to udało się jej jak ślepemu poruchać. @Kefas9494 jeśli rzeczywiście tak mówił to znaczy że i na zewnątrz widać że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem w Polsce dla Piłkarzy- tu się wszystko zgadza, organizacja, sukces sportowy, cele i rozwój, piękna piłka (w skali naszej ligi) i najlepsze miejsce do życia. |