![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 05-06-2026 Myślę że wszystko w tym temacie już zostało napisane Poczekajmy co się wydarzy. Juz 3 mln krążą. Mowilem ze wolą zbankrutować niż sprzedać go do Lecha
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 05-06-2026 Lech celuje w piłkarza ogranego w Koronie, na eliminacje do LM. Trochę kamyczek do ogródka naszego skautingu że takiego świetnego piłkarza nie kupiliśmy rok temu za te 800tys EUR za ile kupiła go Korona i w tym okienku mamy za niego płacić minimum 2mln EUR. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 05-06-2026 Dlaczego kamyczek? Jak kontraktowała go Korona to prawdopodobnie Lech w tym czasie negocjował z Linettym. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 05-06-2026 Korona wzięła 23-letniego Svetlina na koniec czerwca a Linetty poszedł do turasów w połowie sierpnia Może w Lechu liczyli że wróci do Lecha na stare lata i się przeliczyli, bo Linetty miał żądania finansowe poza zasięgiem Lecha. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026 Teraz Lech ma żądania sportowe poza możliwościami fizycznymi Linettego. Och, Karol. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 06-06-2026 A ja twierdze, że jeszcze wrócą do Karola jak mu zmięknie rura i pod koniec okienka będą oferty typu Wieczysta to wróci ale za normalne siano na rok albo dwa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 06-06-2026 Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 06-06-2026 (06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa. Nie przesadzaj. Svetlin to dobry zawodnik. A Murawski przychodził do nas z wyśmiewanej tu tureckiej prowincji. Tak gwoli przypomnienia RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 06-06-2026 (06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa. A coś Ty się tak na tego Svetlina zawziął? Bo to już lekko poza racjonalnością. Wszystkie Twoje argumenty to jest gdybanie, a nie fakty. A moze sobie poradzi z Murasiami? Jak na razie daje radę. W arcyfiozycznej lidze co tydzień gra z kolejnymi Murawskimi. I to w klubie przecinaków, którzy zawsze robią fizyczny chlew na boisku i zamieniają mecz w kopaninę. I gra i żyje i nawet mu to wychodzi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 06-06-2026 Tyle gadania o Svetlinie w kontekście Lecha, że czuję, że finalnie nic z tego nie będzie ![]() Te 3 mln, które ostatnio śmigają jeżeli są prawdziwą informacją myślę, że zamykają temat. |