Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 05-06-2026

Myślę że wszystko w tym temacie już zostało napisaneSmile Poczekajmy co się wydarzy. Juz 3 mln krążą. Mowilem ze wolą zbankrutować niż sprzedać go do Lecha Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 05-06-2026

Lech celuje w piłkarza ogranego w Koronie, na eliminacje do LM.
Trochę kamyczek do ogródka naszego skautingu że takiego świetnego piłkarza nie kupiliśmy rok temu za te 800tys EUR za ile kupiła go Korona i w tym okienku mamy za niego płacić minimum 2mln EUR.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 05-06-2026

Dlaczego kamyczek? Jak kontraktowała go Korona to prawdopodobnie Lech w tym czasie negocjował z Linettym.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 05-06-2026

Korona wzięła 23-letniego Svetlina na koniec czerwca a Linetty poszedł do turasów w połowie sierpnia
Może w Lechu liczyli że wróci do Lecha na stare lata i się przeliczyli, bo Linetty miał żądania finansowe poza zasięgiem Lecha.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026

Teraz Lech ma żądania sportowe poza możliwościami fizycznymi Linettego. Och, Karol.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 06-06-2026

A ja twierdze, że jeszcze wrócą do Karola jak mu zmięknie rura i pod koniec okienka będą oferty typu Wieczysta to wróci ale za normalne siano na rok albo dwa.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 06-06-2026

Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 06-06-2026

(06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.

Nie przesadzaj. Svetlin to dobry zawodnik. A Murawski przychodził do nas z wyśmiewanej tu tureckiej prowincji. Tak gwoli przypomnienia


RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 06-06-2026

(06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.

A coś Ty się tak na tego Svetlina zawziął? Bo to już lekko poza racjonalnością.
Wszystkie Twoje argumenty to jest gdybanie, a nie fakty. A moze sobie poradzi z Murasiami? Jak na razie daje radę. W arcyfiozycznej lidze co tydzień gra z kolejnymi Murawskimi. I to w klubie przecinaków, którzy zawsze robią fizyczny chlew na boisku i zamieniają mecz w kopaninę. I gra i żyje i nawet mu to wychodzi.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 06-06-2026

Tyle gadania o Svetlinie w kontekście Lecha, że czuję, że finalnie nic z tego nie będzie Wink
Te 3 mln, które ostatnio śmigają jeżeli są prawdziwą informacją myślę, że zamykają temat.