![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 19-12-2025 (19-12-2025, 20:30)Skorpion napisał(a): To jak chwila ma cenę wykupu czy nie ma? Bo sami się gubicie. Jak ma i jest ona sztywna to wykładasz kasę i piłkarz twój jak nie ma to Celtic pierdolnie 8 i nasi podziękują... Jest klauzula wykupu. Czyli max kwota za którą bez dyskusji możemy go wziąć po sezonie. Tutaj dyskusja jest inna: czy warto ją negocjować za skrócenie wypożyczenia. Zgadzam się z Ickiem że praktycznie nic nie tracimy weryfikując go na wiosnę. Co do e) jest himeryczny, trzeba by się wsłuchać co o nim mówią w poprzednich klubach. Mi jest bliżej do teorii że przyjechał do nas bez okresu przygotowawczego, grał na świeżości po 90 min i zabrakło paliwa. Ale oczywiście nie mamy danych RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 19-12-2025 (19-12-2025, 20:39)Mosina napisał(a):Albo juz mu sie w Polsce nie podoba i bedzie grał jak pizda żebyśmy czasem go jednak nie wykupili(19-12-2025, 20:30)Skorpion napisał(a): To jak chwila ma cenę wykupu czy nie ma? Bo sami się gubicie. Jak ma i jest ona sztywna to wykładasz kasę i piłkarz twój jak nie ma to Celtic pierdolnie 8 i nasi podziękują... RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-12-2025 (19-12-2025, 20:32)Róża napisał(a): @uncoolben tak ale to o nim Rząsa mówił jako okazji. Ouma zostaje, Thórdarson z Murawskim wracają, mamy Akademię. Ale jak będzie okazja (za darmo albo za pół ceny) to bierzemy. Dziesiątka i lewonożny stoper też by się przydali. Co do defensywnego, to może Dziczek już dogadany? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 22-12-2025 (19-12-2025, 20:32)Róża napisał(a): @uncoolben tak ale to o nim Rząsa mówił jako okazji. Ouma zostaje, Thórdarson z Murawskim wracają, mamy Akademię. Ale jak będzie okazja (za darmo albo za pół ceny) to bierzemy. Wiem co Rząsa mówił, ale - Murawski, kluczowy w tej układance - nie wiadomo kiedy wróci i jakiej formie - Ouma niestety to zapalnik i na nim sie nie da budować, niestety - Gisli to nie jest defensywny pomocnik, zresztą nie wiadomo kiedy wróci (i czy nie powinien od razu na wypozyczenie gdzies isc, tu minut nie dostanie) Defensywny potrzebny na juz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 22-12-2025 Apropo defensywnego, Rząsa z dzisiaj opublikowanego wywiadu w Głosie: "Cały czas rozglądamy się za zawodnikami. Jedna z opcji jest pozycja numer „6”, ale to nie jest tak, ze szukamy piłkarza już na zimę. Bo jeśli będzie możliwość sprowadzenia takiego gracza latem, to to zrobimy". RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 22-12-2025 Powinno być odwrotnie jak już: jeśli będzie możliwość sprowadzenia takiego piłkarza zimą, to to zrobimy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - WaNiA - 22-12-2025 A co jeśli lepszy jest dostępny od lata? Jeśli będą zdrowi Gisli, Ouma, Jagiełło, Kozi...a w perspektywie wiosny też Muraś to pozycja "6" jest dobrze obsadzona. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 22-12-2025 jeśli będą zdrowi Gisli i Ouma - to nic to nie zmieni bo są słabi RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 22-12-2025 Przecież nie powiedzą, że muszą kogoś kupić za wszelką cenę bo jak podpiszą Dziczka i pójdą go wykupić to te gliwickie flejtuchy zawołają 8 mln euro. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 22-12-2025 Swoją drogą, ja mam teorię, że podpisaniem Aliego może być zainteresowany Widzew. Pewnie są w stanie dać mu więcej od nas, może nawet kontrakt na poziomie tych oferowanych w Iranie dla niego. A pewnie będą robić podjazdy do niego, żeby nas wkurwic i podbić jego wymagania. Zresztą też pisze się w kuluarach o Palmie u nich. Jak Rutkowscy nie wyłożą kasy, to Dobrzycki nie będzie się zastanawiał. |