Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-05-2026

Tak nie do końca marka akademii to także gra w CLJ i ewentualnie pucharach. Jeśli jest jakiś młody chłopak i ma do wyboru scieżkę Lecha gdzie nie każdy się przebija do 1 a w razie czego nie ma nic z tej przygody a ścieżkę Legii gdzie chociaż wygra CLJotke i pogram w LM to jednak to drugie to kusząca propozycja. Szczególnie, że my też tam graliśmy a nie olaliśmy. Mieliśmy odjechać Polsce przez to nowe kosmiczne cudo w Wronkach a tak chyba do końca nie jest.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 22-05-2026

Ile zwykle trwa przygoda Legii w LM?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 22-05-2026

Jemu chodziło o młodzieżową LM, tak jakby to było coś wielkiego


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-05-2026

1/8 grali z Villarreal. Przegrali ale doszli jakby nie patrzeć daleko. Jednak dla dzieciaków fajna przygoda zagrać w takich rozgrywkach a nie tylko kopać się z Arkoną Szczecin.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 22-05-2026

Jeśli ktoś przychodzi do Akademii by pograć w Juniorskiej LM to zapewne zaraz pierdziela za granicę. Nie płakałbym
Poza tym u Nas Ci co u nich tą LM "zdobywają" grają o MP w I zespole a ich grają ogony lub w rezerwach.
Wolę taką ścieżkę.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 22-05-2026

Jeśli chodzi o młodych to Lech ma bardzo dobry odsiew. Ciężko znaleźć kogoś kto zrobił karierę poza Lechem.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 23-05-2026

W foot trucku Gumny i Muraś. Bardzo wartościowy materiał. Koniecznie posłuchajcie. Rzeczy i szczegóły których żaden dziennikarz sam nie wymyśli. Dużo o drużynie i szatni. Wiele tłumaczy dlaczego zdobyli tytuł.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026

Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Wink


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 24-05-2026

Ja również posypuję -  latem mówiłem że rozmienią Mistrzostwo na drobne. Co prawda do walki o LM się nie przygotowali ale całościowo to mega sukces. Tym razem wierzę że poprawią i ten element


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gruszowy - 24-05-2026

(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Wink

Dałoby. My 8pkt, Górnik 6, Jaga 2