![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-05-2026 Tak nie do końca marka akademii to także gra w CLJ i ewentualnie pucharach. Jeśli jest jakiś młody chłopak i ma do wyboru scieżkę Lecha gdzie nie każdy się przebija do 1 a w razie czego nie ma nic z tej przygody a ścieżkę Legii gdzie chociaż wygra CLJotke i pogram w LM to jednak to drugie to kusząca propozycja. Szczególnie, że my też tam graliśmy a nie olaliśmy. Mieliśmy odjechać Polsce przez to nowe kosmiczne cudo w Wronkach a tak chyba do końca nie jest. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 22-05-2026 Ile zwykle trwa przygoda Legii w LM? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 22-05-2026 Jemu chodziło o młodzieżową LM, tak jakby to było coś wielkiego RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-05-2026 1/8 grali z Villarreal. Przegrali ale doszli jakby nie patrzeć daleko. Jednak dla dzieciaków fajna przygoda zagrać w takich rozgrywkach a nie tylko kopać się z Arkoną Szczecin. RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 22-05-2026 Jeśli ktoś przychodzi do Akademii by pograć w Juniorskiej LM to zapewne zaraz pierdziela za granicę. Nie płakałbym Poza tym u Nas Ci co u nich tą LM "zdobywają" grają o MP w I zespole a ich grają ogony lub w rezerwach. Wolę taką ścieżkę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 22-05-2026 Jeśli chodzi o młodych to Lech ma bardzo dobry odsiew. Ciężko znaleźć kogoś kto zrobił karierę poza Lechem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 23-05-2026 W foot trucku Gumny i Muraś. Bardzo wartościowy materiał. Koniecznie posłuchajcie. Rzeczy i szczegóły których żaden dziennikarz sam nie wymyśli. Dużo o drużynie i szatni. Wiele tłumaczy dlaczego zdobyli tytuł. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026 Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 24-05-2026 Ja również posypuję - latem mówiłem że rozmienią Mistrzostwo na drobne. Co prawda do walki o LM się nie przygotowali ale całościowo to mega sukces. Tym razem wierzę że poprawią i ten element RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gruszowy - 24-05-2026 (24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Dałoby. My 8pkt, Górnik 6, Jaga 2 |