![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 06-06-2026 Za Svetlina bierzemy jakiegoś niemieckiego dorsza, Mati Borek dostał telefon z Niemiec. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-06-2026 Ten Dorsch wydaje się bardzo ciekawym zawodnikiem. Doświadczony, podstawowy gracz od dłuższego czasu w Bundeslidze. Płacili za niego sporo siana. Chociaż pewnie zaraz będą komentarze, że niski i ze spadkowicza (sic!). A wiadomo, chcesz grać jak spadkowicza to sprowadzają grajków ze spadkowicza. ![]() Ale ogólnie myślę, że to jest presja na Svetlina i Koronę. Akurat wyszło info od dziennikarzy i to taka wyraźna informacja skierowana do kielczan. Słuchajcie, jak nie dacie normalnej ceny, to my zaraz weźmiemy kogoś innego, a wy zostaniecie z grajkiem, który otwarcie mówił, że chce odejść. Więc będzie kwas w drużynie, a za to nie będzie siana. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 06-06-2026 Wraz z innymi 3 klubami interesujemy się też Yefgienijem Skybą z MFK Karvina. Wycena na 0.5 mln euro RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 06-06-2026 Tomasz Farmazon Włodarczyk donosi że Lis juz klepnięty. Mają rozmach...
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-06-2026 Brawo. Nie ma co czekać i takie oczywiste i pewne ruchu fajnie byłoby szybko zamknąć. Dawać jeszcze tego Svetlina i można byłoby skupić się na obronie i prawym skrzydle. Pewnie obiektywnie najtrudniej będzie ściągnąć szybko kozaka na prawe skrzydło. Dla mnie tutaj kluczowe żeby to był faktycznie kozak, nawet jakby miał przyjść w połowie lipca. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 06-06-2026 Milion EUR brzmi jak promocja za Lisa, a komentarze wiślaków na X są bardzo budujące. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026 Niech Mrozek posiedzi trochę na ławce, może mu rura lekko zmięknie, bo od jakiegoś czasu czoło wysoko w chmurach. Nie mówię, że piłkarz nie może być pewny siebie, ale jak dla mnie tu już jest delikatna buta, megalomania i przeświadczenie o przezajebistości. Wypowiedzi rok temu przed startem sezonu, po mistrzostwie i u Kołtonia o tym świadczą. Dla przykładu Kozubal na drugim biegunie. Praca i pokora. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 06-06-2026 Nom w razie transferu LIsa (choć jak nie ma sms-u z klubu, to transferu nie ma, nie ważne co piszą dziennikarze), lepiej posadzić Mrozka na ławie niech pokornieje!, zamiast go sprzedać. Ma to sens. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 06-06-2026 Jak dla mnie czepiacie Mrozka. Nie powiedział nic takiego czego nie miał prawa myśleć. Czy to źle, że powiedział coś o czym każdy na jego miejscu by miał prawo myśleć? Może nie każdy ale ja uważam, że nie powiedział nic takiego. Ma też swoje marzenia, ambicje. A Kozubal jak dla mnie nie zrobi niestety kariery na zachodzie głównie przez charakter bo ten z kolei w drugą stronę za bardzo. Chciałbym się mylić. Tak przy okazji mega zgadzam się z Puchaczem a propos naszych wychowanków. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026 Warto mieć dwóch bramkarzy na poziomie. Ławka ambitnemu piłkarzowi nigdy nie zaszkodziła. Śmiem wątpić że pojawią się sensowne oferty, Bartka satysfakcjonujące. Wystarczy że potencjalny kupiec natknie się na filmy z fety jak gramolił się na poprzeczkę. Można się wyleczyć. Półżartem. ![]() @koziołek A co powiedział Puchacz? |