Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 06-06-2026

Za Svetlina bierzemy jakiegoś niemieckiego dorsza, Mati Borek dostał telefon z Niemiec.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-06-2026

Ten Dorsch wydaje się bardzo ciekawym zawodnikiem. Doświadczony, podstawowy gracz od dłuższego czasu w Bundeslidze. Płacili za niego sporo siana. Chociaż pewnie zaraz będą komentarze, że niski i ze spadkowicza (sic!). A wiadomo, chcesz grać jak spadkowicza to sprowadzają grajków ze spadkowicza. Wink

Ale ogólnie myślę, że to jest presja na Svetlina i Koronę. Akurat wyszło info od dziennikarzy i to taka wyraźna informacja skierowana do kielczan. Słuchajcie, jak nie dacie normalnej ceny, to my zaraz weźmiemy kogoś innego, a wy zostaniecie z grajkiem, który otwarcie mówił, że chce odejść. Więc będzie kwas w drużynie, a za to nie będzie siana.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 06-06-2026

Wraz z innymi 3 klubami interesujemy się też Yefgienijem Skybą z MFK Karvina. Wycena na 0.5 mln euro


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 06-06-2026

Tomasz Farmazon Włodarczyk donosi że Lis juz klepnięty. Mają rozmach... Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-06-2026

Brawo. Nie ma co czekać i takie oczywiste i pewne ruchu fajnie byłoby szybko zamknąć. Dawać jeszcze tego Svetlina i można byłoby skupić się na obronie i prawym skrzydle.

Pewnie obiektywnie najtrudniej będzie ściągnąć szybko kozaka na prawe skrzydło. Dla mnie tutaj kluczowe żeby to był faktycznie kozak, nawet jakby miał przyjść w połowie lipca.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 06-06-2026

Milion EUR brzmi jak promocja za Lisa, a komentarze wiślaków na X są bardzo budujące.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026

Niech Mrozek posiedzi trochę na ławce, może mu rura lekko zmięknie, bo od jakiegoś czasu czoło wysoko w chmurach. Nie mówię, że piłkarz nie może być pewny siebie, ale jak dla mnie tu już jest delikatna buta, megalomania i przeświadczenie o przezajebistości. Wypowiedzi rok temu przed startem sezonu, po mistrzostwie i u Kołtonia o tym świadczą. Dla przykładu Kozubal na drugim biegunie. Praca i pokora.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 06-06-2026

Nom w razie transferu LIsa (choć jak nie ma sms-u z klubu, to transferu nie ma, nie ważne co piszą dziennikarze), lepiej posadzić Mrozka na ławie niech pokornieje!, zamiast go sprzedać. Ma to sens.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 06-06-2026

Jak dla mnie czepiacie Mrozka.
Nie powiedział nic takiego czego nie miał prawa myśleć. Czy to źle, że powiedział coś o czym każdy na jego miejscu by miał prawo myśleć? Może nie każdy ale ja uważam, że nie powiedział nic takiego.
Ma też swoje marzenia, ambicje.
A Kozubal jak dla mnie nie zrobi niestety kariery na zachodzie głównie przez charakter bo ten z kolei w drugą stronę za bardzo. Chciałbym się mylić.
Tak przy okazji mega zgadzam się z Puchaczem a propos naszych wychowanków.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026

Warto mieć dwóch bramkarzy na poziomie. Ławka ambitnemu piłkarzowi nigdy nie zaszkodziła. Śmiem wątpić że pojawią się sensowne oferty, Bartka satysfakcjonujące. Wystarczy że potencjalny kupiec natknie się na filmy z fety jak gramolił się na poprzeczkę. Można się wyleczyć. Półżartem. Smile
@koziołek
A co powiedział Puchacz?