Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-05-2026

Teza brzmiała że nikt więcej nie zdobędzie 56 pkt. Zdobyły jeszcze dwie drużyny


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026

(24-05-2026, 10:52)Gruszowy napisał(a):
(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Wink

Dałoby. My 8pkt, Górnik 6, Jaga 2

@Mosina, teza o 56 punktach dających mistrzostwo też była. Wink Dzięki @Gruszowy, nawet tej małej tabelki nie liczyłem.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-05-2026

Była w tle. Że małe tabele są niepotrzebne bo nikt nie zdobędzie 56 pkt Wink


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 24-05-2026

(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Wink

Chciałbym się zareklamować jako większy wizjoner bo w tamtym wątku napisałem, że zdobędziemy 11 pkt i sprawę załatwimy w Radomiaku.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-05-2026

Teraz to ważne są wzmocnienia! I to jedno dwa tylko parę. Wzmocnić kadrę i jedziemy dalej.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pie - 24-05-2026

(24-05-2026, 12:04)Róża napisał(a):
(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Wink

Chciałbym się zareklamować jako większy wizjoner bo w tamtym wątku napisałem, że zdobędziemy 11 pkt i sprawę załatwimy w Radomiaku.

Ale przy równej ilości punktów z Górnikiem bylibyśmy mistrzami bo z nimi wygraliśmy. Czyli 56 starczyłoby.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026

(24-05-2026, 11:48)Mosina napisał(a): Była w tle. Że małe tabele są niepotrzebne bo nikt nie zdobędzie 56 pkt Wink

(19-04-2026, 21:07)strzelisty jupiter napisał(a): Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba.


Mosina, niedowiarku. Wink Z 19. kwietnia z wątku o meczu z Paprykarzami. Wink


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-05-2026

(20-04-2026, 05:13)strzelisty jupiter napisał(a): Aby uzyskać 56 punktów, Jagiellonia lub Górnik musieliby zdobyć w ostatnich 5 meczach 10 oczek, czyli wygrać 3 spotkania, 1 zremisować, a 1 przegrać. Uważam, że żadna z tych ekip nie wygra 3 meczów na 5.
Jagiellonia ma: Górnik, Pogoń, Raków, GKS Katowice i Zagłębie. Gdzie tu 3 wygrane?
Górnik ma: Jagiellonię, Zagłębie, Arkę, Wisłę Płock i Radomiak. Gdzie tu 3 wygrane?



RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026

To nie neguję że pisałem, dlatego głowa popiołem. Smile Nie spodziewałem się, że ktoś dojedzie do 56 poza nami . Ale że 56 da mistrza, też było, dzień wcześniej. Smile


RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 24-05-2026

Głos rozsądku w Waszych rozterkach:

MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ!!!!!

Smile Smile Smile