![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-05-2026 Teza brzmiała że nikt więcej nie zdobędzie 56 pkt. Zdobyły jeszcze dwie drużyny RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026 (24-05-2026, 10:52)Gruszowy napisał(a):(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. @Mosina, teza o 56 punktach dających mistrzostwo też była. Dzięki @Gruszowy, nawet tej małej tabelki nie liczyłem.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-05-2026 Była w tle. Że małe tabele są niepotrzebne bo nikt nie zdobędzie 56 pkt
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 24-05-2026 (24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Chciałbym się zareklamować jako większy wizjoner bo w tamtym wątku napisałem, że zdobędziemy 11 pkt i sprawę załatwimy w Radomiaku. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-05-2026 Teraz to ważne są wzmocnienia! I to jedno dwa tylko parę. Wzmocnić kadrę i jedziemy dalej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pie - 24-05-2026 (24-05-2026, 12:04)Róża napisał(a):(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko. Ale przy równej ilości punktów z Górnikiem bylibyśmy mistrzami bo z nimi wygraliśmy. Czyli 56 starczyłoby. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026 (24-05-2026, 11:48)Mosina napisał(a): Była w tle. Że małe tabele są niepotrzebne bo nikt nie zdobędzie 56 pkt (19-04-2026, 21:07)strzelisty jupiter napisał(a): Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba. Mosina, niedowiarku. Z 19. kwietnia z wątku o meczu z Paprykarzami.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-05-2026 (20-04-2026, 05:13)strzelisty jupiter napisał(a): Aby uzyskać 56 punktów, Jagiellonia lub Górnik musieliby zdobyć w ostatnich 5 meczach 10 oczek, czyli wygrać 3 spotkania, 1 zremisować, a 1 przegrać. Uważam, że żadna z tych ekip nie wygra 3 meczów na 5. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 24-05-2026 To nie neguję że pisałem, dlatego głowa popiołem. Nie spodziewałem się, że ktoś dojedzie do 56 poza nami . Ale że 56 da mistrza, też było, dzień wcześniej.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 24-05-2026 Głos rozsądku w Waszych rozterkach: MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ!!!!!
|