Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 25-05-2026

Andy Parslow podpisał dzisiaj nowy dwuletni kontrakt.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-05-2026

Chyba zadecydował taniec węża po Radomiaku.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 25-05-2026

Dobrze, że następuje jakaś stabilizacja.
Ale żeby było widać jakieś spektakularne efekty jego (Parslowa) pracy, to bym nie powiedział. SFG w obronie gramy słabo, a to jego główne obowiązki.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-05-2026

W ataku też szału nie ma. Dobrze, że z wolnych ma kto strzelić.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-05-2026

Trwa gala ekstraklasy a w zasadzie patogala ja pierdole realizator nawalony chyba spieszą się niewiadomo gdzie chyba na chlanie z Kuleszą.. dramat w pizdu

Bramkarz .. Mogli tam Węglarza  z Arki dać ale wstyd typ z Korony która gówno gra.

No Mońka ma obrońcę sezonu. Bardzo dobrze! Należało mu się!

Pomocnik to dopiero skandal. Łeb z Katowic która rzutem na taśmę zajęła 5 miejsce! To jest żenada dopiero.

I wisienka na torcie Czubak z Lublina żenada!!! wręcza laska z Widzewa Big Grin co tu się odpierdala. Mistrz Polski a czuje się jakby Lech zajął 14 miejsce. Co do ch.. kto to wybiera?

Jeszcze trenera dajcie Papszunowi.. Big Grin bo się mu należy pajacowi jednemu.

No chociaż to nasz szef bo byłby skandal po całości. 

Piłkarz sezonu to jest dopiero hit. Kulesza się nie umie wysłowić albo jest najebany... Nowak piłkarzem sezonu ja pierdole oni zdobyli mistrza? czy o co chodzi. Przecież to jest leszcz w porównaniu z Alim. 

Generalnie co to ma być? wybory kolegów? Co to za gówno żenada. Na miejscu Lecha bym opuścił to miejsce po takich chujowych wyborach.. i wybór legend eklapy jacyś ludzie z ŁKS lol i trwa to dużej niż kategorie Big Grin


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 26-05-2026

A może to zwyczajnie taki pstryczek w nos dla nas i Górnika (który nie dostał żadnej nagrody) za to że fikamy z Superpucharem?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 26-05-2026

Wiesz, Kulesza też dostał pytanie - szpileczka "Jest Pan prezesem twardorękim czy prowadzącym dialog.

Chłop się pogubił na tym pytaniu i potem już było gorzej. Jedynie co mu wyszło to przeczytanie z kartki kto wygrał kategorie


RE: Quo Vadis Lech Poznań - surfer - 26-05-2026

Ja odpuściłem oglądanie (leciało w tle) gdy pierwszy wchodzący usłyszał, że ma się spieszyć z prezentacją bo ma mało czasu a potem było tylko gorzej. Miałem wrażenie, że tam nic nie było organizacyjnie ustalone, jakby kumple się spotkali na grillu i decydowali czy wrzucić kiełbę czy karkówkę na ogień.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 26-05-2026

Z jednej strony szkoda, że Janek nie powołał naszych chłopaków na te gówno sparingi, ale patrząc od drugiej strony, odpoczną sobie tydzień dłużej.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 26-05-2026

Jak tu powołać ze słabego miszcza? Wystarczy, że jest Kapustka.