![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 27-05-2026 Ale co niepięknego widzisz w tym co napisano wyżej? RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 27-05-2026 Linetty by pasował zwłaszcza że będzie grane na trzech frontach znowu. Problem to pewnie jego zarobki, bo jakby chciał 300tys EUR rocznie to spoko ale on będzie chciał co najmniej 2x tyle RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 27-05-2026 Problemem jest to, że mamy już wiekowego gracza jakim jest Murawski, mówił z resztą o tym Rutkowski. Wolą sprowadzić kogoś młodszego. Może jakiś tam wpływ na tą decyzje miała jeszcze zeszłoroczna decyzja Linettego, i teraz to Karol chce ale my już niekoniecznie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 27-05-2026 (27-05-2026, 08:40)Antonio napisał(a): Ale co niepięknego widzisz w tym co napisano wyżej? Zapewne wszystko
RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 27-05-2026 Pewnie zabrakło stwierdzenia, że po pierwszym przegranym meczu wypierdalamy trenera ![]() E: literówka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-05-2026 Na trenera już dawno powinien spaść Grom z jasnego nieba. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 27-05-2026 (27-05-2026, 09:00)secret napisał(a): Linetty by pasował zwłaszcza że będzie grane na trzech frontach znowu. Problem to pewnie jego zarobki, bo jakby chciał 300tys EUR rocznie to spoko ale on będzie chciał co najmniej 2x tyle No ale jak mówią, że szukamy kogoś w typie Murawskiego to nie znajdziemy go w osobie Linettego nawet pomijając jego wiek, zarobki itd. Moim zdaniem dobrym jest to, że nie patrzymy na okazje jakie są na rynku by potem ich na siłę wpasowywać w zespół. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-05-2026 Punkt, który najbardziej mi przypadł, to ten, że Sir wywiera presję na zarząd, by dokonać szybkich ruchów w celu wzmocnienia kadry przed obozem przygotowawczym. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 27-05-2026 (27-05-2026, 07:43)rojber napisał(a): – Latem szansę dostaną Karol Delikat, Wojciech Szymczak i Hubert Janyszka Te są najfajniejsze. Odnośnie ostatniego myślę że najgorsze jest że większość "jedynek" "dwójek" "trójek" pewnie znowu do ściągnięcia będą we wrześniu. Może i nawet są tam tacy co są już ograni w LK czy wyżej i nie kusi ich szansa gry w LM czy LE i czekają na oferty z innych lig. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 27-05-2026 ADO ma jeszcze 3 dni... |