Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 27-05-2026

Ale co niepięknego widzisz w tym co napisano wyżej?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 27-05-2026

Linetty by pasował zwłaszcza że będzie grane na trzech frontach znowu. Problem to pewnie jego zarobki, bo jakby chciał 300tys EUR rocznie to spoko ale on będzie chciał co najmniej 2x tyle


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 27-05-2026

Problemem jest to, że mamy już wiekowego gracza jakim jest Murawski, mówił z resztą o tym Rutkowski. Wolą sprowadzić kogoś młodszego. Może jakiś tam wpływ na tą decyzje miała jeszcze zeszłoroczna decyzja Linettego, i teraz to Karol chce ale my już niekoniecznie.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 27-05-2026

(27-05-2026, 08:40)Antonio napisał(a): Ale co niepięknego widzisz w tym co napisano wyżej?

Zapewne wszystko  Tongue


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 27-05-2026

Pewnie zabrakło stwierdzenia, że po pierwszym przegranym meczu wypierdalamy treneraWink

E: literówka.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-05-2026

Na trenera już dawno powinien spaść Grom z jasnego nieba.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 27-05-2026

(27-05-2026, 09:00)secret napisał(a): Linetty by pasował zwłaszcza że będzie grane na trzech frontach znowu. Problem to pewnie jego zarobki, bo jakby chciał 300tys EUR rocznie to spoko ale on będzie chciał co najmniej 2x tyle

No ale jak mówią, że szukamy kogoś w typie Murawskiego to nie znajdziemy go w osobie Linettego nawet pomijając jego wiek, zarobki itd. Moim zdaniem dobrym jest to, że nie patrzymy na okazje jakie są na rynku by potem ich na siłę wpasowywać w zespół.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-05-2026

Punkt, który najbardziej mi przypadł, to ten, że Sir wywiera presję na zarząd, by dokonać szybkich ruchów w celu wzmocnienia kadry przed obozem przygotowawczym.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 27-05-2026

(27-05-2026, 07:43)rojber napisał(a): – Latem szansę dostaną Karol Delikat, Wojciech Szymczak i Hubert Janyszka
– Szymczak i Fiabema odejdą, ADO Den Haag ma jeszcze 4 dni, by wykupić Fiabemę
– Lech chce latem śmielej postawić na lewonożnego stopera Huberta Janyszkę
– Poszukiwana jest klasyczna szóstka o walorach Radosława Murawskiego, gdyż Frederiksen czasem może chcieć zagrać na dwie szóstki
– Jest zainteresowanie Bryanem Fiabemą z różnych lig
– Tymoteusz Gmur i Sammy Dudek pójdą na wypożyczenie
– Niektóre tematy transferowe są otwarte, są negocjowane, nie są to Polacy z Ekstaklasy
– Lech chce sprowadzić piłkarzy między 24 a 26 rokiem życia
– Niels Frederiksen liczy na szybkie skompletowanie kadry, podczas przedłużenia umowy prosił o szybkie ruchy

– Byli piłkarze, którzy już odmówili Lechowi, ale nie były to tzw. „jedynki transferowe”

Te są najfajniejsze. 
Odnośnie ostatniego myślę że najgorsze jest że większość "jedynek" "dwójek" "trójek" pewnie znowu do ściągnięcia będą we wrześniu. Może i nawet są tam tacy co są już ograni w LK czy wyżej i nie kusi ich szansa gry w LM czy LE i czekają na oferty z innych lig.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 27-05-2026

ADO ma jeszcze 3 dni...