Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 08-06-2026

W każdym razie w towarzyskim przeciwko Chorwacji wczoraj nie zagrał.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 08-06-2026

Zbabolił w meczu z Cyprem, zszedł w przerwie i z Chorwacją trener postanowił nie zawierzać statystykom z Kielc.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 08-06-2026

A to nie jest tak, że z Chrowacją Słowenia zagrała zupełnie innym ustawienie i zwyczajnie Svetlin mógł w tym drugim systemie się nie łapać? Ja wiem, że w Polsce jak ktoś jest lubiany przez selekcjonera to zawsze mu się na boisku miejsce znajdzie ale profesjonaliści tak nie robią.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 08-06-2026

no jak nie gra regularnie w ichniej reprezentacji to tym bardziej się nie nadaje. brać Kapustkę Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 08-06-2026

Kapustka też nie łapie się do reprezentacji Słowenii. Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 08-06-2026

Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 08-06-2026

(08-06-2026, 12:07)hif napisał(a): Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos.

I chore pensje podejrzewam


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 08-06-2026

Obejrzyjcie sobie bramkę Cypru. Moim zdaniem Tamar idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto nadpłacić 3 mln jurków.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 08-06-2026

To Widzew bierze Hellebranda i Jakubczyka? Tak donosi farmazoniarz.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 08-06-2026

Ciekawe info o tej klauzuli Hellebranda. Ciekawe jak wyglądają u niego te liczby dot. intensywności, itp. Pytanie też faktycznie jaką chce pensje. Ponoć ci Turcy dawali mu 2 banki euro. Szaleństwo. Ciekawe ile daje Widzew.