![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 08-06-2026 W każdym razie w towarzyskim przeciwko Chorwacji wczoraj nie zagrał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 08-06-2026 Zbabolił w meczu z Cyprem, zszedł w przerwie i z Chorwacją trener postanowił nie zawierzać statystykom z Kielc. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 08-06-2026 A to nie jest tak, że z Chrowacją Słowenia zagrała zupełnie innym ustawienie i zwyczajnie Svetlin mógł w tym drugim systemie się nie łapać? Ja wiem, że w Polsce jak ktoś jest lubiany przez selekcjonera to zawsze mu się na boisku miejsce znajdzie ale profesjonaliści tak nie robią. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 08-06-2026 no jak nie gra regularnie w ichniej reprezentacji to tym bardziej się nie nadaje. brać Kapustkę
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 08-06-2026 Kapustka też nie łapie się do reprezentacji Słowenii.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 08-06-2026 Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 08-06-2026 (08-06-2026, 12:07)hif napisał(a): Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos. I chore pensje podejrzewam RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 08-06-2026 Obejrzyjcie sobie bramkę Cypru. Moim zdaniem Tamar idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto nadpłacić 3 mln jurków. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 08-06-2026 To Widzew bierze Hellebranda i Jakubczyka? Tak donosi farmazoniarz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 08-06-2026 Ciekawe info o tej klauzuli Hellebranda. Ciekawe jak wyglądają u niego te liczby dot. intensywności, itp. Pytanie też faktycznie jaką chce pensje. Ponoć ci Turcy dawali mu 2 banki euro. Szaleństwo. Ciekawe ile daje Widzew. |