![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-05-2026 Na ich miejscu poszedłbym po wypożyczenia z opcją w pierwszej kolejności. Ze dwa koty przed obozem tak pozyskać. Jak wejdziemy do Ligi Mistrzów i się sprawdzą, sami będą chcieli zostać, a jeśli się nie zgrają z drużyną, łatwo będzie można ich oddać. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 27-05-2026 Akcja z Linettym też jest sygnałem dla innych wychowanków. Wróć do nas, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, ale jak jesteś jeszcze na topie a nie już po drugiej stronie rzeki. Wybierzesz inaczej? Ok, ale potem zamiast powrotu do macierzy masz powrót na prowincje i walkę o utrzymanie lub maks środek tabeli. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 27-05-2026 Ale brak napastnika to znów igranie z losem. Agnero to jeszcze nie te buty. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 27-05-2026 (27-05-2026, 10:56)Kefas9494 napisał(a): Akcja z Linettym też jest sygnałem dla innych wychowanków. Wróć do nas, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, ale jak jesteś jeszcze na topie a nie już po drugiej stronie rzeki. Wybierzesz inaczej? Ok, ale potem zamiast powrotu do macierzy masz powrót na prowincje i walkę o utrzymanie lub maks środek tabeli. Odważne tezy. I ta, że Karol jest "po drugiej stronie rzeki" - ale też ta, gdzie on ostatecznie wyląduje i o co będzie walczył. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 27-05-2026 (27-05-2026, 11:32)Sultan napisał(a):(27-05-2026, 10:56)Kefas9494 napisał(a): Akcja z Linettym też jest sygnałem dla innych wychowanków. Wróć do nas, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, ale jak jesteś jeszcze na topie a nie już po drugiej stronie rzeki. Wybierzesz inaczej? Ok, ale potem zamiast powrotu do macierzy masz powrót na prowincje i walkę o utrzymanie lub maks środek tabeli. W sensie? Walczył o utrzymanie w poprzednim sezonie, a nawet stracił miejsce w składzie a Lech wywalczył mistrza. To jest nawet nie teza ale stwierdzenie faktu. Zresztą, odważne tezy to było wyrzucanie Oumy czy wkładanie do rezerw Walemarka. Dobrze, że trener to widział inaczej i wyszło pięknie na jego.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 27-05-2026 Nie wiedziałem, że chodzi Ci o jedynie słuszną ekspercką analizę wsteczną. Post brzmiał raczej "przyszłościowo". Co do Oumy i Walemarka to akurat tych decyzji przez pryzmat MP bym tak nie oceniał. Obaj mieli znikomy wpływ na końcowy wynik, bo każdy z nich zagrał w sumie nie więcej niż 120 dobrych minut w tej rundzie. To gdzie zagra Linetty i o co będzie walczył? Wiesz, że w Turcji stracił miejsce w składzie ze względów sportowych? Skąd? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 27-05-2026 Początkowo wszystko wydawało się w porządku ale później przyszedł nowy trener który nie lubił Polaków itd.? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 27-05-2026 (27-05-2026, 12:37)Antonio napisał(a): Początkowo wszystko wydawało się w porządku ale później przyszedł nowy trener który nie lubił Polaków itd.? Dokładnie. Zawsze ci trenerzy nie lubiący Polaków. Liczę podobnie jak Jupiter że będą grane wypożyczenia jak z Luisem, oby z podobnym skutkiem.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 27-05-2026 Nie wiem, czy była zmiana trenerów. Zadałem pytanie, skąd wiedza, że Karol przestal grać bo "jest po drugiej stronie rzeki" w wieku 31 lat? A co jeśli obie strony wiedziały dość szybko, że nie skorzystają z opcji przedłużenia kontraktu, bo był jednym z wyższych w drużynie (prawie milion eur na sezon)? To jest klasyczna Turcja, gdzie bierzesz gościa, na którego Cię nie stać. Albo mu nie zapłacisz, ale wtedy UEFA zrobi kuku, albo ograniczysz wyjściówki itp. Zrobił głupio, ze tam poszedł? Pewnie tak, ale chciałbym widzieć każdego z Was, mając przed sobą jeszcze max 3 lata pracy zarobkowej, czy idzie zarabiać 900k eur + dodatki, czy 250k za sezon grania. Bo o takiej decyzji mówiliśmy. Moim zdaniem odpuszczenie Linettego to duży błąd, on jeszcze pogra na dobrym poziomie. O wpływie wizerunkowym, kształtowaniu szatni już tu napisano sporo. Rozumiem chęć kontraktowania młodszych zawodników (choć ramy 24-26 brzmią groteskowo), ale to nie jest najlepszy moment. Wynik musi przyjść już na przełomie lipca i sierpnia, kadra musi być szeroka, doświadczona. Wiemy, że naszą bolączką jest gra defensywna całej drużyny - i trzeba tę sytuację opanować i uspokoić na cito. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-05-2026 Rozwala mnie tekst o trzech latach pracy zarobkowej do końca życia, w domyśle. Nogi mu ujebie w wieku 34 lat, ręce, stanie się inwalidą czy może niepełnosprawny umysłowo? |