Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 08-06-2026

Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 08-06-2026

(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.

Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 08-06-2026

Wydaje mi się, że Hellbrand myśli o ewentualnej zmianie tylko z uwagi na grubą przebitkę wynagrodzenia.
Jestem w stanie uwierzyć, że nie wybrałby Lecha w tym momencie nawet jeśli to wiązałoby się z podwyżką. Pewnie nie byłaby ona tak znaczącą jak chęć spróbowania w Górniku i coś więcej.
Wtedy wchodzi Widzew cały na czerwono i oferuje grubą kasę to wieku by pomyślało o zmianie.

Mnie cieszy, że nie ma tam nikogo z naszych obecnych i byłych piłkarzy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 08-06-2026

Też tak sądzę. Górnik za bardzo nie chce go sprzedać, ani Hellebrand odejść, bo pasuje mu lokalizacja blisko Czech. Zmieni Górnika na Widzew bo dadzą mu pewnie kabzyliony. O 100k więcej od Lecha by się pewnie nie schylił.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 08-06-2026

Tu i tu ma eliminacje do LM więc czy Lech czy Górnik to dla niego mniej więcej to samo nawet przy 2x lepszej pensji w Lechu. Z kolei jak dostanie od Widzewa 5x więcej niż w Górniku to pewnie tam pójdzie.
Na miejscu Górnika wezwałbym szybciutko Hellebranda do siebie i przedstawił mu nową ofertę kontraktu z dużo wyższą pensją i klauzulą 8 mln Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 08-06-2026

(08-06-2026, 12:27)Róża napisał(a): Obejrzyjcie sobie bramkę Cypru. Moim zdaniem Tamar idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto nadpłacić 3 mln jurków.

Obejrzyjcie sobie bramkę Bournemouth. Moim zdaniem Gabriel z Arsenalu idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto oceniać po jednej sytuacji.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 08-06-2026

W sumie masz rację. Może mi minusy przesłoniły plusy i dlatego jestem negatywnie nastawiony na taki transfer.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 08-06-2026

(08-06-2026, 11:52)strzelisty jupiter napisał(a): Kapustka też nie łapie się do reprezentacji Słowenii. Wink

ale jest murowanym faworytem naszej Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 08-06-2026

(08-06-2026, 15:25)Róża napisał(a): W sumie masz rację. Może mi minusy przesłoniły plusy i dlatego jestem negatywnie nastawiony na taki transfer.

Ja tak samo miałem z Moutinho. Ale chcę wierzyć - o ile transfer Svetlina w ogóle dojdzie do skutku - że to jednak piłkarsko inna półka niż Portugalczyk.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 08-06-2026

No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie (

No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie )