![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 27-05-2026 (27-05-2026, 18:01)strzelisty jupiter napisał(a): Nie bardzo rozumiem czym różni się Agnero od Jakóbczyka, skoro jeden i drugi to potencjał. Co rundę to powtarzam, ale dłuższa absencja Ishaka i zmuszeni będziemy polegać na zawodniku z potencjałem. Na wszystkich frontach! +1 Ja liczę jednak że to też trochę gra pod publiczkę i ostatecznie kogoś ściągną do ataku. Chociażby gdy będzie pewna Liga Europy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 27-05-2026 (27-05-2026, 10:56)Kefas9494 napisał(a): Akcja z Linettym też jest sygnałem dla innych wychowanków. Wróć do nas, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, ale jak jesteś jeszcze na topie a nie już po drugiej stronie rzeki. Wybierzesz inaczej? Ok, ale potem zamiast powrotu do macierzy masz powrót na prowincje i walkę o utrzymanie lub maks środek tabeli.Kamil Jóźwiak z Jagą nie grali ani o środek tabeli a tym bardziej nie walczyli o utrzymanie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 27-05-2026 Ale jest krytykowany za grę. Nie wiem czy na 100% słusznie ale liczb nie ma, podejrzewam, że w Lechu byłby nieprzydatny. Być może jak taki Linetty. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 27-05-2026 (27-05-2026, 16:02)Kefas9494 napisał(a):(27-05-2026, 15:51)Sultan napisał(a): Popieram. Dodatkowo - na koniec okna to premium-premium może być łapanką. Skupić się na najbliższych tygodniach do okresu przygotowawczego. Będzie transfer premium jak będzie awans. Brzmi to trochę jak - kupię sobie fajną łajbę jak wygram w totka. Tylko że kuponu nie kupiłem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 27-05-2026 Swoją drogą to wracałem dzisiaj z Zadaru. I jak czekaliśmy żeby wsiąść do samolotu to widziałem jak z tego do którego ja miałem wsiadać wysiadał ... Antonio Milic. Także aktualnie jest u siebie w Chorwacji.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 27-05-2026 Ale na co tu czekać? Gdzie zagramy? Transfer premium na koniec okienka? Jak spadniemy do LKE to sobie możemy zrobić transfer premium. Magnesem jest LM i pod to trzeba budować kadrę. Ale tu znowu wychodzi to, że nie mamy worka z sianem na pilne wzmocnienia. I w sumie koledzy mają tutaj rację, że narracja o powrocie wychowanków właśnie się rozjechała
RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 28-05-2026 Linety znajdzie pracę w Polsce ze spokojem. Jak nie u nas to w Widzewie, Rakowie NF powiedział, że nie potrzebuje nowego napastnika, bo gramy z jednym, a w składzie jest dwóch dobrych plus Jakóbczyk i młody Szymczak. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 28-05-2026 I tego niestety nie jestem w stanie pojąć. W przypadku Agnero ja iskry Bożej nie widzę a u Ishaka wiek robi swoje i ta forma stabilna nie jest. Trzeba się modlić by młody Jakóbczyk miał to coś w sobie i wystrzelił niczym Mońka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 28-05-2026 Wiadomo, nie ma reguły, ale ostatnim wychowankiem w napadzie, który się sprawdził, był Kownacki. Dawno. Oby nowi młodzi dowieźli. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 29-05-2026 (28-05-2026, 09:44)kkslech.com napisał(a): Tomasz Rząsa: Chcemy jak najszybciej skompletować kadrę, choć trzeba pamiętać, że chcemy jakościowych piłkarzy. Rok temu latem długo czekaliśmy na niektórych zawodników, ale było warto. Trener też woli dłużej zaczekać na kogoś konkretnego, niż brać szybciej kogoś z kogo później nie będzie zadowolony. Na naszej liście nadal są jedynki, jedynki nie odpadły, nadal możemy o nie powalczyć. Czyli w sumie nie ma co liczyć na dobry transfer przed przygotowaniami do sezonu. Poczekają |