![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 08-06-2026 (08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin. Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 08-06-2026 (08-06-2026, 20:12)strzelisty jupiter napisał(a): Przyjdą piłkarze, o istnieniu których dotąd nie mieliśmy pojęcia. Też mi się tak wydaje. Puszczą w eter info o 4 zawodnikach a gadają z piątym RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zioło - 08-06-2026 (08-06-2026, 20:12)strzelisty jupiter napisał(a): Przyjdą piłkarze, o istnieniu których dotąd nie mieliśmy pojęcia. Dokładnie. Nikogo to nie powinno dziwić. Od ładnych paru lat mało kto wie kto będzie w Lechu zakontraktowany. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 08-06-2026 Pytanie jaka jest różnica jakości pomiędzy 1-2 a taką 3-4. A co do tego asa z Korony to on sam będzie naciskał na ten transfer. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 08-06-2026 (08-06-2026, 20:35)Mosina napisał(a):(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin. Wg pismaków jeszcze nie tak dawno Turcy dawali niby 2,5 mln EUR za niego. Nie wiedzieli o klauzuli? Zgadzam się ze @strzelistym, że przyjdą tacy o których jest cicho. Nasi na przestrzeni ostatnich okienek byli dosyć szczelni jeśli idzie o to z kim prowadzą rozmowy. Rozumiem jakby to Korona napisała że chce za swego pomocnika 3 mln, a nie Włodarczyk podchwytuje jęki kibiców Korony na tt RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 08-06-2026 Włodarczyk dzisiaj sprzedał pół ligi do Widzewa więc może się pomylił z tymi 3 mln. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 09-06-2026 Włodarczyk tak się rozpedził z tymi negocjacjami Widzewa że do końca tygodnia napisze o ich negocjacji pokoju między USA a Iranem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 Filip Szymczak coraz bliżej GKS. Może mieć dalej ciężko, konkurencja ze Zrelakiem i Szkurinem lekka nie będzie. Do tego Rosołek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 09-06-2026 Wajcha się przestawiła teraz będzie zachwalał Widzew. Czekam na info, że biorą od Nas Kozubala albo Gurgula
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 09-06-2026 Widzew już negocjuje z tymi o których nikt nie słyszał a mają dopiero do nas przyjść
|