Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 08-06-2026

(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):
(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.

Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.

Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 08-06-2026

(08-06-2026, 20:12)strzelisty jupiter napisał(a): Przyjdą piłkarze, o istnieniu których dotąd nie mieliśmy pojęcia.

Też mi się tak wydaje. Puszczą w eter info o 4 zawodnikach a gadają z piątym


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zioło - 08-06-2026

(08-06-2026, 20:12)strzelisty jupiter napisał(a): Przyjdą piłkarze, o istnieniu których dotąd nie mieliśmy pojęcia.

Dokładnie. Nikogo to nie powinno dziwić. Od ładnych paru lat mało kto wie kto będzie w Lechu zakontraktowany.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 08-06-2026

Pytanie jaka jest różnica jakości pomiędzy 1-2 a taką 3-4. A co do tego asa z Korony to on sam będzie naciskał na ten transfer.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 08-06-2026

(08-06-2026, 20:35)Mosina napisał(a):
(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):
(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.

Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.

Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj Wink

Wg pismaków jeszcze nie tak dawno Turcy dawali niby 2,5 mln EUR za niego. Nie wiedzieli o klauzuli?


Zgadzam się ze @strzelistym, że przyjdą tacy o których jest cicho. Nasi na przestrzeni ostatnich okienek byli dosyć szczelni jeśli idzie o to z kim prowadzą rozmowy.
Rozumiem jakby to Korona napisała że chce za swego pomocnika 3 mln, a nie Włodarczyk podchwytuje jęki kibiców Korony na tt


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 08-06-2026

Włodarczyk dzisiaj sprzedał pół ligi do Widzewa więc może się pomylił z tymi 3 mln.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 09-06-2026

Włodarczyk tak się rozpedził z tymi negocjacjami Widzewa że do końca tygodnia napisze o ich negocjacji pokoju między USA a Iranem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026

Filip Szymczak coraz bliżej GKS. Może mieć dalej ciężko, konkurencja ze Zrelakiem i Szkurinem lekka nie będzie. Do tego Rosołek.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 09-06-2026

Wajcha się przestawiła Big Grin teraz będzie zachwalał Widzew. Czekam na info, że biorą od Nas Kozubala albo Gurgula Big Grin


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 09-06-2026

Widzew już negocjuje z tymi o których nikt nie słyszał a mają dopiero do nas przyjść Wink