Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 29-05-2026

Jeśli zarząd zacznie składać oferty dopiero w sierpniu to nie ma co liczyć. Jak zacznie teraz albo za chwilę to wszystko zależy od danego piłkarza. Dzisiaj grajek może czekać na lepsze opcje a jutro mogą się te opcje wysypać i pojutrze melduje się w Poznaniu.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 29-05-2026

Bo kibice tamtych klubów piszą, że jesteśmy klubami z lig TOP5 i mamy mieć skład przed pierwszym treningiem a już tych ogórków z Celticu nie chcemy na ostatnią chwilę, lepiej poczekać na lepszego Smile a wtedy piłkarze z Celticu albo od razu idą do nas albo czekają aż tamtym się nie uda Tongue


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 29-05-2026

A my czekamy kolejny rok na LM, LE i meldujemy się w LKE który nie jest takim magnesem jak LM dla zawodników i połowa z nich odmawia a druga stawia zaporowe warunki. Nowe nie znałem.. a nie czekaj przecież to jest co rok przerabiane i choć człowiek się łudził, że tym razem będzie inaczej to widzę, że nie będzie i mityczne ,,Heliki" może przyjdą a może nie a może przyjdzie jakiś ananas pokroju Fiabemy.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 29-05-2026

Niech wypożyczą ze dwóch kozaków z lig top 5, ale z klubów, które nie mają szansy na Ligę Mistrzów. Niech to będzie magnesem. Środkowy obrońca i środkowy pomocnik na początek.
Nie sprzedawać swoich z pierwszego składu dopóki nie będzie dograny ktoś w jego miejsce.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 29-05-2026

Rząsa: „Jest zainteresowanie naszymi wychowankami, ofert za nich już nie ma. Dotąd nie dostaliśmy żadnych oficjalnych ofert za Michała Gurgula, Antoniego Kozubala, Wojciecha Mońkę i Bartosza Mrozka. Są tylko zapytania, rozmowy, ofert brak.”


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 29-05-2026

Z wywiadów z Rząsą czy Rutkowskim wynika, że to często wygląda po prostu tak, że składają za piłkarza X ofertę określonego rzędu. Dodajmy wysoką ofertę, z fajną perspektywą, itd. Piłkarz mówi, że okej, podoba mi się, ale chcę poczekać jeszcze dwa tygodnie, bo agent mówi, że może przyjdzie ktoś z Top 5, bo tam też są pytania.

I nie jest tak, że "no ale to trzeba oferować kontrakty takim piłkarzom, którzy będą chcieli przyjść". Tylko to tak nie działa, bo rynek jest płynny i każdy czatuje na lepszą okazję.

Wiadomo, że jak ktoś każe czekać, to można pójść po innego, potem po jeszcze innego, ale to automatycznie półka się obniża. Myślę, że są to bardzo ciężkie rozmowy, szczególnie że jesteśmy na takiej półce, gdzie nas już interesują piłkarze, którzy są na takiej granicy między przysłowiową pierwszą i drugą bundesligą.

W maju to możesz podpisać Arsenicia, Alomerovicia czy Brkicia, a nie grajka który liczy na oferty z Top 5. Chyba że dasz kontrakt bańkę euro jak Dobrzycki.

Niemniej, liczę że uda przekonać dwóch trzech solidnych grajków do początku przygotowań.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 08-06-2026

Ali po operacji kolana. W Iranie. Zostaje tam trzy miesiące i później powrót do Polski i rehabilitacja. 
Niech obędzie się bez komplikacji


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 11-06-2026

My tu gadu gadu, a tymczasem w środę za niecały tydzień wylosują nam Larne FC (pół godziny drogi od Belfastu).


RE: Quo Vadis Lech Poznań - WaNiA - 11-06-2026

(11-06-2026, 14:21)strzelisty jupiter napisał(a): My tu gadu gadu, a tymczasem w środę za niecały tydzień wylosują nam Larne FC (pół godziny drogi od Belfastu).

Tyn jak wie Smile swoją drogą ciekawe jak nasz wrzucą w koszyk....bo nie możliwe że będziemy mieć aż tak dużo pecha....


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 12-06-2026

Do końca czerwca wymiana murawy