![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 09-06-2026 Spodobało mi się określenie Terleckiego na plany zakontraktowania przez Widzew wielu nowych piłkarzy, których można by określić jednym słowem: WSZYSTKICH. Że będą musieli kupić większy autobus klubowy na wyjazdy.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 (09-06-2026, 09:15)Mosina napisał(a): Widzew już negocjuje z tymi o których nikt nie słyszał a mają dopiero do nas przyjść Wszyscy z Korony bo skończyli nad Widzewem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 09-06-2026 Ponoć ta klauzula Hellebranda aktywuje się w pierwszych dwóch tygodniach lipca. Pewnie z tego względu woleli zagiąć parol na Svetlina, bo może go udałoby się wyciągnąć wcześniej, żeby nie musieć czekać jak potoczy się sprawa z Czechem. Plus Svetlin jednak 3 lata młodszy, reprezentant kraju, doświadczenie w pucharach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 09-06-2026 Wg TM Hellebrand w Górniku od 1.07.2024, przedłużył umowę po roku (w dniu 21.09.2025) i jest ważna do 30.06.2029 Dziwna byłaby to klauzula, która się nagle aktywuje w dwóch pierwszych tygodniach lipca. Widzew ma niezłe kontakty skoro tylko oni wiedzieli o tej klauzuli, a Turcy wcześniej chcieli wydać na niego aż 2,5M EUR RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 09-06-2026 Bo może Turcy go chcieli po za promocyjnymi okienkami? RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 09-06-2026 OMG... co za kontrakt.. podobno wg meczyków: w kontrakt Helebranda z Górnikiem Zabrze są zapisane 3 kwoty odstępnego: 1,7M EUR - dla polskich klubów, 1,5M EUR - dla zagranicznych klubów i 400k EUR w przypadku spadku z Ekstraklasy. Terminy, w których można klauzulę uruchomić są to pierwsze dwa tygodnie letniego lub zimowego okna transferowego: czyli w dniach 1.01. - 15.01.2026 już była klauzula do uruchomienia ale nikt nie skorzystał, a teraz najbliższa 1.07.2026 - 15.07.2026 RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 09-06-2026 To 1,7M to dodatkowo + VAT (23%?) i solidarity payment. Czyli ponad 2M. No i wpłata w całości, pomiędzy 01.07 i 14.07. Cóż, ja bym szedł po niego. I po Svetlina też. Po 2M na każdego, zostaje nam z tych umownych dziesięciu baniek 1M na stopera. A na PS kozak na wypo jak Palmiorz. Ojaa, ale by to żarło.. Svetlin/Podsiadło + Hellebrand + Bengtsson + Palma + Walemark + Ishak Przecież to by była miazga. Bardzo ciekawe, jak na to wszystko patrzą w Lechu. Jeszcze jest czas na to, żeby się z piłkarzem dogadać i od Widzewa go odciągnąć, pytanie czy w ogóle biorą coś takiego pod uwagę. Bo wszystkie argumenty poza pensją (ale umówmy się, u nas tez nie ma biedy) są po naszej stronie, nic Widzew poza pieniędzmi nie może lepszego mu zaoferować. Zaczynając od boisk treningowych i stopnia profesjonalizacji klubu, poprzez grę w pucharach w silnej drużynie, a kończąc na samym Poznaniu, który przy Łodzi wygląda jak prawdziwie europejskie miasto. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 09-06-2026 Kozubal już sprzedany czy nie widzisz go w Lechu na nowy sezon? RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 09-06-2026 Zakładam, że odejście Antka jest właściwie nieuniknione. No ale jeśli by został, no to wiadomo że wystarczy nam jeden z tej dwójki o której pisałem wyżej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 09-06-2026 Real Saragossa spadł do 3 ligi. Ciekawe czy są tam sensowni piłkarze do wyjęcia ? |