Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 12-06-2026

I dobrze będzie dywan na LM Smile Bardzo dobry ruch.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 12-06-2026

Ale ten ruch był od dawna zaplanowany. Skończą się koncerty, wymieniamy murawę.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 12-06-2026

A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Luqu - 12-06-2026

(12-06-2026, 18:28)Skorpion napisał(a): A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?

Miało być robione w tym roku, ale coś nie ma info, że będzie to teraz... Przydałoby się.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-06-2026

No i mycie czy wymiana membrany miało się odbyć także.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 15-06-2026

(12-06-2026, 23:04)Luqu napisał(a):
(12-06-2026, 18:28)Skorpion napisał(a): A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?

Miało być robione w tym roku, ale coś nie ma info, że będzie to teraz... Przydałoby się.

Modernizacja oświetlenia była przewidziana na lato. Także jeśli nic tam z przetargiem się nie wysypało to powinni lada moment z tym startować.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 16-06-2026

Jutro nie trafimy na: Floriana FC, Inter Escales, Vardar Skopje, Żalgiris Kowno i Levski Sofia.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 16-06-2026

Kowna szkoda. Ale Tallin bym przyjął.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 17-06-2026

Zagramy z kimś z pakietu: Mjalby, Arhus, Sabah plus zwycięzcy Ararat- Riga, Klasvik-Atert i Tre Fiori-Larne. Tradycyjnie trafiliśmy gorszy pakiet


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 17-06-2026

Nie wiem pod jakim kątem gorszy - sportowo nie ma o czym gadać. Jedynie kibicowsko by nie było daleko