![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 09-06-2026 Jest też Murawski i Jagiello. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 09-06-2026 Obaj do rotacji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 Dla tych, co biorą pod uwagę wypowiedzi Rutkowskiego, Rząsy i Klimczaka przypominam, że na pozycję nr 8 nie szukamy zawodników a finalizowane mają być tematy otwarte od września 2025 roku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 09-06-2026 (09-06-2026, 12:19)Róża napisał(a): Dla tych, co biorą pod uwagę wypowiedzi Rutkowskiego, Rząsy i Klimczaka przypominam, że na pozycję nr 8 nie szukamy zawodników a finalizowane mają być tematy otwarte od września 2025 roku. Dokładnie. Tym bardziej ciekawy jestem czy pójdą grubiej po Svetlina skoro był już na radach gdy grał w Celje. Układa się tu tyle klocków ile przy Lisie. No ale zobaczymy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 Moim zdaniem w ogóle po niego nie pójdą. Skoro go nie wzięli za 800 tysi i dalej nie szarżują z ceną to raczej jest to opcja rezerwowa a nie priorytet. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 09-06-2026 Nie pójdą po niego, ale wszyscy mówią (Słoweńcy, sam piłkarz, Janczyk (najbardziej lechowo zorientowany)) że Lech już poszedł. Niezłe wyparcie. Już nie pamiętam dlaczego Lech odpuścił Svetlina rok temu, było to podawane, ale Lech ma wielu piłkarzy, po których szedł albo miał ich na listach, a potem nie przyszli i Lech wracał do nich po roku czy dwóch. Kilku masz takich w aktualnym składzie zresztą. Dobrasz (choć on to akurat często gówno wie) twierdzi, że Lech nie znał tych ustaleń co do kwoty za Hellebranda. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 Zapytanie, czy chcą za piłkarza 1,5 mln w ratach, za którego Korona dała 800 tysięcy + prowizje + pensja to nie jest pójście. Niezła nadinterpretacja. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 09-06-2026 A Ty te medialne wrzuto-wysrywy o kwotach i ratach traktujesz jako pewnik? Serio ktoś zainteresowany i zaangażowany w negocjacje zdradza takie informacje ? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 09-06-2026 (09-06-2026, 13:11)hif napisał(a): Nie pójdą po niego, ale wszyscy mówią (Słoweńcy, sam piłkarz, Janczyk (najbardziej lechowo zorientowany)) że Lech już poszedł. Niezłe wyparcie. powiedział że ciekawe czy Lech o tym wiedział, i że jak będzie mial okazję to się dowie. czyli nie wiedział - bo skąd, on wie tyle co każdy przeciętny dziennikarz który ma okazję zadania pytania "gdzieś" tam. czyli gówno jak piszesz
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 09-06-2026 JA bym był spokojny z tymi rewelacjami. Na razie czekamy na ruchy. |