Forum WL
Przygotowania do sezonu - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Przygotowania do sezonu (/showthread.php?tid=133)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Przygotowania do sezonu - Icek - 23-06-2026

(Wczoraj, 14:10)rojber napisał(a): To nie jest wiedza tajemna, praktycznie w każdym artykule dotyczącym Milica jest zawarta informacja, że nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu z Lechem.

A w którym miejscu ja spytałem, czy Milić rozpoczął przygotowania z Lechem? Pytanie naprawdę nie jest skomplikowane, żeby tak przestrzelić z odpowiedzią. 

Na stronie oficjalnej jest info, że nie ma go w ogóle w Poznaniu i przyszłość wyjaśni się wkrótce, co mi wygląda na wypad na rozmowy z potencjalnym nowym klubem, może nawet dogranie tematu. Dlatego spytałem, skąd w ogóle wałkowany tutaj temat zakazu i rozkminki, czy klub zrobił dobrze, czy może źle...