Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 17-06-2026

Pod kątem sportowym. Gdyby grała Kopenhaga i Karabach to byłaby sraczka a to są jednak ekipy obecnie od nich lepsze.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 17-06-2026

Chciałem uniknąć dwójki z trójki Arhus, Thun, Sabat z naciskiem na Sabah że względu na tamtejszy piekielny upał w lipcu. Losowanie właściwie w południe więc wtedy wrócimy do tematu.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 17-06-2026

Pechowe to losowanie koszyka jakby nie patrzeć


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 17-06-2026

No nie mamy szczęścia do tych losowań. Oby w południe ten trend się odwrócił.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - raszko - 17-06-2026

No szczęścia nie mamy.... Carstensen tam jeszcze gra?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 17-06-2026

No i nie odwrócił


RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 17-06-2026

Kur... no zawsze najgorszy rywal w tym LM. Jak nie Karabach to mistrz Danii zamiast jakichś Łotyszy czy San Marino.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 17-06-2026

Najgorzej... ktoś może coś więcej napisać o Duńczykach?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 17-06-2026

Niels lubi to.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 17-06-2026

to się nie dzieje... po raz kolejny losujemy najgorzej jak się da