![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 17-06-2026 Pod kątem sportowym. Gdyby grała Kopenhaga i Karabach to byłaby sraczka a to są jednak ekipy obecnie od nich lepsze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 17-06-2026 Chciałem uniknąć dwójki z trójki Arhus, Thun, Sabat z naciskiem na Sabah że względu na tamtejszy piekielny upał w lipcu. Losowanie właściwie w południe więc wtedy wrócimy do tematu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 17-06-2026 Pechowe to losowanie koszyka jakby nie patrzeć RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 17-06-2026 No nie mamy szczęścia do tych losowań. Oby w południe ten trend się odwrócił. RE: Quo Vadis Lech Poznań - raszko - 17-06-2026 No szczęścia nie mamy.... Carstensen tam jeszcze gra? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 17-06-2026 No i nie odwrócił RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 17-06-2026 Kur... no zawsze najgorszy rywal w tym LM. Jak nie Karabach to mistrz Danii zamiast jakichś Łotyszy czy San Marino. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 17-06-2026 Najgorzej... ktoś może coś więcej napisać o Duńczykach? RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 17-06-2026 Niels lubi to. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 17-06-2026 to się nie dzieje... po raz kolejny losujemy najgorzej jak się da |