![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 (09-06-2026, 13:25)joseph napisał(a): A Ty te medialne wrzuto-wysrywy o kwotach i ratach traktujesz jako pewnik? Serio ktoś zainteresowany i zaangażowany w negocjacje zdradza takie informacje ? No tak. Każdy może podzielić wrzuto - wysrywy na pewniki lub nie, w zależności, co komu pasuje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 09-06-2026 Lech mógł nie iść po Svetlina bo był Kozubal, Sousa a teoretycznie po kontuzji był Murawski. Za chwilę okazało się, że tych dwóch ostatnich nie będzie a Kozubal został cofnięty a wtedy Svetlin już był podpisany w Koronie od końca czerwca. Może wtedy go nie wzięli od razu bo mieli inne rozwiązania, które się potem pozmieniały. Wiem, że to inne pozycje ale jak nie spojrzysz to brakowałoby miejsca pewnie dla niego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 O tym, że Sousa chce odejść po sezonie 2024/25 to było wiadomo dużo wcześniej, Lech miał tylko przebierać w ofertach. Tak więc miał być wtedy tylko Kozubal, bo w optymistycznej wersji Muraś miał wrócić w październiku. Wzięliśmy Oumę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 09-06-2026 Svetlin przeszdł do Korony na koniec czerwca a saga z Linetty zakończyła się podpisaniem przez niego umowy z Kocaelisporem w sierpniu a w 2025 roku Linetty > anonim z Celje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 Czyli nic, oprócz niskiego miejsca na liście skautingowej rok temu, nie łączyło Lecha z Tamarem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 09-06-2026 A co miało łączyć? Seks? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-06-2026 No teraz jest zapytanie a rok temu był tylko na liście. Jakby Lech się nim realnie interesował rok to pewnie Svetlin zastanowiłby się nad Koroną. Nie trafił do Lecha za 800 tysięcy bo Lech nic nie zrobił w tym kierunku. Sądzę, że 1,5 mln teraz to ostatnia propozycja. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 09-06-2026 Korona go za tyle nie puści bo wie że Lech ma siano także temat można zamknąć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 09-06-2026 Zabolą go plecy na pierwszym treningu to się szybko zgodzi. Pytanie tylko czy my chcemy czekać do lipca na odpowiedź RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 09-06-2026 To, że Sousa chciał odejść to jedno ale jak widać skończyło się na mało działającej na wyobraźnię ofercie. Pewnie wiedzieli, że nie ma nic ciekawego i, że może być problem z jego odejściem. O Murawskim mówiło się, że wróci później już w trakcie okresu przygotowawczego ale wtedy Svetlin był już zajęty. Tym bardziej wtedy nie było specjalnie ofert dla Spisu, które by klub zadowalały. Jak dla mnie wszystko się spina, że go odpuszczali plus faktycznie opcja z Linettym. |