![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 10-06-2026 Chyba tylko ciśnięcie temu typowi na social media może podważyć jego wiarygodność. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 10-06-2026 Pululu chyba w Widzewie więc już też jego temat z naszych blubrów możemy sobie podarować RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 10-06-2026 Myślę że już po przyjściu Agnero temat Pululu powinien zniknąć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 10-06-2026 Uważam że w przyszłym sezonie Widzem będzie walczył o mistrzostwo dlatego tak ogromnie żałuję że nie spadli RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 10-06-2026 Ja mam podobne odczucia, życzyłem im spadku po to, żeby zahamować ich marsz w górę w Ekstraklasie. I może wyjąć od nich takiego Wiśniewskiego za bezcen. A teraz będą głownym naszym rywalem w przyszłym sezonie pewnie. A 1 miejsce miejsce w lidze daje jeden dwumecz do LM.. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 10-06-2026 To o co będzie walczył Widzew w przyszłym sezonie zależy od tego czy mają już jakiś pomysł na siebie bo samym skupowaniem z rynku głośnych lub drogich nazwisk niczego się nie osiągnie. Tak samo sam Pululu nie wiadomo co będzie grał w topornym stylu Vukovicia który nijak ma się do tego jak grała ekipa Pululu ostatnio. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 10-06-2026 Ja tego pomysłu nie widzę dlatego nie traktuję ich jako mocnego kandydata do Mistrza w nadchodzącym sezonie. Oni wolno się uczą i nie widzę tam logiki. Najpierw kupowali graczy perspektywicznych, potem niby gotowe "gwiazdy swiatowego formatu", teraz szukają najlepszych ligowców - od ściany do ściany. Do tego Trener strażak-rzemieślnik i teraz Dyrektor Sportowy, mistrz grzebania po śmietnikach i wyszukiwania tam perełek a nie Fachowiec z notesem i ekskluzywnymi kontaktami w telefonie. Oni powinni zamienić się z Legią na Bobica. To się kupy nie trzyma a liga na szczęście jest coraz bardziej logiczna. Dzięki temu właśnie my jestesmy gdzie jestesmy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 10-06-2026 Też bardzo obawiam się Widzewa. Widać, że tym razem starają się przynajmniej robić coś z głową. A nie na pałę. Będzie ciężko. Przecież my Pululu nie interesowaliśmy się już od roku/pół? RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 10-06-2026 W "Wariancie Mistrzowskim" skauci zastanawiając się nad możliwymi 9 do zakontraktowania (Vipotnik, Gudjonhsen, Pululu) ocenili Pululu, jako najmniej pasującego piłkarsko do stylu gry Lecha, jest starszy i inni mają większy potencjał, są kadrowiczami. W krótkim okresie może dać co prawda najwięcej, ale w tym przypadku długi okres w Lechu ma znaczenie obsadzając tę pozycję. Czytaj zastąpienie/zluzowanie Ishaka. Myślę, że mogli teraz sondować, ale tylko sondować. Wiem, że to brzmi dziwnie bo zakontraktowali ostatecznie Agnero, ale muszą w niego wierzyć. To co jest fajne moim zdaniem to my szukamy piłkarzy pod styl gry, filozofię a nie pod danego trenera czy po prostu bo ktoś jest wolny na rynku i możliwy do sprowadzenia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 10-06-2026 Oczywista oczywistość cytując klasyka. Piłkarz musi być elementem Drużyny, Drużyna, podobnie jak Trener czy Dyrektor Sportowy elementem Klubu. To musi być spójne a póki co w Widzewie to możesz kupić Yamala a i tak niewiele z tego będzie bo tam każdy chuj na swój strój. By nie było całkiem OT to ten Vipotnik jest Kot przez duże K i szkoda ze nie daliśmy rady go ściągnąć. 23 bramki i 3 asysty w Championship i dwie bramki w czterech meczach Repry. Nie bez kozery wyceniany na ponad dwadzieścia baniek. Pocieszające jest to że umiemy szukać tylko jeszcze poziom sportowy i finansowy czasem nie ten... ale droga wydaje się słuszna. edit. jeszcze co do tej spójności która w perspektywie czasu daje sukces (oby na dłuuugo). Nasza Akademia gra czwórką z tyłu i tak ma grać pierwszy zespół. Trener który tu przychodzi musi grać na czterech w obronie i musi umieć grać Młodzieżą. To są pryncypia. A co jest w Widzewie? Praca w systemie pożar w burdelu - trzeba dużo zmieniać: Trenerów, Dyrektorów, Prezesów, Bramkarzy, taktykę, profili poszukiwanych Zawodników (pisałem o tym kilka postów wyżej) -a na koniec sezonu dowiemy się co z tego wyniknie. Jeśli kogoś się obawiam to Górnika, tam jest zamysł, ciągłość, Kadry (Milik,Siara), infrastruktura (nie tylko stadion ale i zintegrowane boiska treningowe) i atmosfera w szatni - gdy dojdą do tego pieniądze, a dojdą, to mogą zaistnieć na dłużej. |