Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 17-06-2026

Rywal najtrudniejszy ale.. chcemy grać w LM to takich trzeba robić. No Panowie w gabinetach mówimy ,,sprawdzam" transfery na już nie na koniec sierpnia. Trener musi mieć czym pracować. Rywal w zasięgu ale wzmocnienia konieczne.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 18-06-2026

Hakans/Bengtsson - Palma/Rodriguez/Jagiełło - Walemark/Sayyadmanesha

Były czasy, że wyglądało to gorzej.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 18-06-2026

No na przykład ściągaliśmy Dawida Floriana i marzyliśmy o mistrzostwie Wink


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 18-06-2026

Tej, on gra jeszcze w A - klasie. Szacunek.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 18-06-2026

Dobrze, że śledzisz losy byłych zawodników Lecha Big Grin

Ja bym go na zdjęciu z tamtych lat nawet nie poznał Smile


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-06-2026

Czyli w teorii jeszcze jeden uniwersalny na skrzydła by się przydał.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 18-06-2026

Lepiej skupić się na stoperku i defensywnym.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-06-2026

Na stoperka to potrzebujemy dwóch w tej chwili.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-06-2026

Myślę, że przyjdzie do wyjściowego z Mońką. Na rezerwie Skrzypczak, Douglas i Janyszka (chyba, że uda się n wypożyczenie). Osobiście będę zaskoczony jak sprowadzą dwóch stoperów.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 19-06-2026

Jeżeli Milić podpisze to Janyszka musi iść na wypożyczenie. Tak czy siak przyjdzie 1 stoper.