![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 17-06-2026 Rywal najtrudniejszy ale.. chcemy grać w LM to takich trzeba robić. No Panowie w gabinetach mówimy ,,sprawdzam" transfery na już nie na koniec sierpnia. Trener musi mieć czym pracować. Rywal w zasięgu ale wzmocnienia konieczne. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 18-06-2026 Hakans/Bengtsson - Palma/Rodriguez/Jagiełło - Walemark/Sayyadmanesha Były czasy, że wyglądało to gorzej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 18-06-2026 No na przykład ściągaliśmy Dawida Floriana i marzyliśmy o mistrzostwie
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 18-06-2026 Tej, on gra jeszcze w A - klasie. Szacunek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 18-06-2026 Dobrze, że śledzisz losy byłych zawodników Lecha ![]() Ja bym go na zdjęciu z tamtych lat nawet nie poznał
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-06-2026 Czyli w teorii jeszcze jeden uniwersalny na skrzydła by się przydał. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 18-06-2026 Lepiej skupić się na stoperku i defensywnym. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-06-2026 Na stoperka to potrzebujemy dwóch w tej chwili. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-06-2026 Myślę, że przyjdzie do wyjściowego z Mońką. Na rezerwie Skrzypczak, Douglas i Janyszka (chyba, że uda się n wypożyczenie). Osobiście będę zaskoczony jak sprowadzą dwóch stoperów. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 19-06-2026 Jeżeli Milić podpisze to Janyszka musi iść na wypożyczenie. Tak czy siak przyjdzie 1 stoper. |