Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026

Jeśli to by wypaliło to czapki z głów. Moder zawodnik który jak jest zdrowy zjada całą ligę i jest piłkarzem poziomu LM. Brać i nie gadać. A, że pensja na poziomie kapitana? No i? Rozwijamy się czy zwijamy? Coraz większe siano to logiczne następstwo.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-06-2026

Najśmieszniejsze jest to, że Feyenoord dostał od nas kasę za Walemarka, kupił Modera i jeszcze im zostało.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026

Niczego się nie nauczyliście po jesiennym pomorze i wcześniejszych, choćby za Broma. Jak chcemy brać notorycznie kontuzjowanych, musimy mieć w kadrze ze trzydziestu chłopa.

@Antonio
Obaj z tej samej gliny. Lekko trącisz i się łamie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026

Czyli cały czas ta sama narracja. Zawodnik pokroju Modera zdrowy kosztuje ile z 6-8 mln stać nas? Nie. Tak samo jak z Alim piłkarz kompletny z jego umiejętnościami to też pewnie 5-10 mln do wydania. Musimy polować na takich z defektem ale z ich umiejętnościami. Jak awansujemy do LM i ugramy tam sporo to możemy wydawać po 10 mln na jednego piłkarza.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

A Ty się @strzelisty po Alim niczego nie nauczyłeś?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026

Po co ci piłkarz wart 6-8 milionów, który nie gra? Można trafić tańszych i nie szklanych, a dających jakość. Palma, Bengtsson, Pereira, Rodriguez. W takich celujmy, a rozwój jest nieunikniony.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

Dobrze, że przynajmniej Svetlina nie wymieniłeś.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026

Palma to wyjątek. Ale sorry Leo, Pereira czy Rodri to nie piłkarze na LM to dobrzy piłkarze na Eklape ale na LM potrzebujemy takiego Alego, Modera piłkarzy o innej jakości.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

Poza tym, przy 6 - 8 milionach to nawet czysto hipotetycznie nie ma o czym gadać. Ale przy + - milionie i podobnym kontrakcie to w przypadku korzystnej opinii działu naukowego, warto rozpatrzyć Modera.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-06-2026

Fakt jest taki, że po tym co się działo na początku tego sezonu każdy pisał tutaj, że trzeba skończyć z kupowaniem szklanych zawodników. Oczywiście trudno się z tym nie zgodzić, jednakże jak taki Moder zechciałby tu przyjść na pensje będącą w naszym zasięgu a na transfer mielibyśmy wydać np. 700k euro to chyba bym w to poszedł...