![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026 Jeśli to by wypaliło to czapki z głów. Moder zawodnik który jak jest zdrowy zjada całą ligę i jest piłkarzem poziomu LM. Brać i nie gadać. A, że pensja na poziomie kapitana? No i? Rozwijamy się czy zwijamy? Coraz większe siano to logiczne następstwo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-06-2026 Najśmieszniejsze jest to, że Feyenoord dostał od nas kasę za Walemarka, kupił Modera i jeszcze im zostało. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026 Niczego się nie nauczyliście po jesiennym pomorze i wcześniejszych, choćby za Broma. Jak chcemy brać notorycznie kontuzjowanych, musimy mieć w kadrze ze trzydziestu chłopa. @Antonio Obaj z tej samej gliny. Lekko trącisz i się łamie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026 Czyli cały czas ta sama narracja. Zawodnik pokroju Modera zdrowy kosztuje ile z 6-8 mln stać nas? Nie. Tak samo jak z Alim piłkarz kompletny z jego umiejętnościami to też pewnie 5-10 mln do wydania. Musimy polować na takich z defektem ale z ich umiejętnościami. Jak awansujemy do LM i ugramy tam sporo to możemy wydawać po 10 mln na jednego piłkarza. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 A Ty się @strzelisty po Alim niczego nie nauczyłeś? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026 Po co ci piłkarz wart 6-8 milionów, który nie gra? Można trafić tańszych i nie szklanych, a dających jakość. Palma, Bengtsson, Pereira, Rodriguez. W takich celujmy, a rozwój jest nieunikniony. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 Dobrze, że przynajmniej Svetlina nie wymieniłeś. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026 Palma to wyjątek. Ale sorry Leo, Pereira czy Rodri to nie piłkarze na LM to dobrzy piłkarze na Eklape ale na LM potrzebujemy takiego Alego, Modera piłkarzy o innej jakości. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 Poza tym, przy 6 - 8 milionach to nawet czysto hipotetycznie nie ma o czym gadać. Ale przy + - milionie i podobnym kontrakcie to w przypadku korzystnej opinii działu naukowego, warto rozpatrzyć Modera. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-06-2026 Fakt jest taki, że po tym co się działo na początku tego sezonu każdy pisał tutaj, że trzeba skończyć z kupowaniem szklanych zawodników. Oczywiście trudno się z tym nie zgodzić, jednakże jak taki Moder zechciałby tu przyjść na pensje będącą w naszym zasięgu a na transfer mielibyśmy wydać np. 700k euro to chyba bym w to poszedł... |