![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 19-06-2026 (18-06-2026, 21:38)Skorpion napisał(a): Czyli w teorii jeszcze jeden uniwersalny na skrzydła by się przydał. Jest jeszcze Lisman - ale czy już nie wystarczy? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 19-06-2026 Zdecydowanie wystarczy - dla mnie obecna karda aby była kompletna brakuje jednego na środek plus stoper i lewy obrońca. A potem każdy kto odejdzie do 1:1 RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-06-2026 Alexa nie ma co liczyć na stoperze. Dlatego piszę o dwóch. Na skrzydło także by się jeszcze jeden kot przydał. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 19-06-2026 Skorpion, nie umiesz liczyć ![]() Póki nie ma odejść - potrzebny 1 ŚO i 1 DP. I jedziemy. Jak mnie imponuje na ten moment te okienko to nie mam pytań. Fajny czas by być kibicem Lecha. A bonusowy transfer/wypo to będzie ewentualnie na koniec sierpnia jak będzie wiadomo gdzie gramy i/lub trafi się ekstra okazja. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 19-06-2026 Musimy mieć LO jakiegoś dogadanego bo jak nagle wpadnie oferta za Gurgula na 5mln to zostaniemy z Moutinho na trzech frontach RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 19-06-2026 Ja to myślałem że Moutinho już odszedł RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-06-2026 Ok w takim razie Alego też liczymy i czekam, że na pierwszy mecz z Duńczykami będzie gotowy? Nie będzie? No patrz.. To tak jak Alex przez 80% poprzedniego sezonu. Nie samymi suchymi liczbami człowiek żyje. Nie budował bym nic na piłkarzu który może znów po jednym meczu cały sezon pauzować. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-06-2026 No ale Skorpion w co Ty wierzysz? Rutkowski jasno zakomunikował jakie transfery będą przeprowadzone aby wzmocnić kadrę a jakie będę przeprowadzone w wyniku ruchów out. To, że Douglas był kontuzjowany przez większą część sezonu a przez pozostałą część gdy był sprawny kopał się po czole nie spowoduje, że kupimy jeszcze jednego stopera. Zapewne on jak i Skrzypczak w nadchodzącym sezonie dostaną szansę by się wykazać. Milić odchodzi, nowy przychodzi i mamy jakby nie patrzeć 5 stoperów. To, że wśród tej ekipy dwóch nie grzeszy dobrym poziomem a jeden to młokos to już inna para kaloszy ale z tego powodu nie kupimy 6 stopera. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 19-06-2026 Wydaje mi się, że na obozie do gry będą Douglas, Janyszka, Mońka, Skrzypczak i niepewny Milić. Plus nowy nabytek. A gramy dwójką. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 19-06-2026 Słabo wygląda środek obrony na tę chwilę i to jest pilny priorytet. Jeśli Milić odchodzi, mamy w zasadzie tylko Mońkę, elektrycznego Skrzypczaka, piłkarza-widmo Douglasa i młodego Janyszkę. Jak do meczu z Aarhus nikogo topowego nie sprowadzą - co byłoby dużym błędem - obronę ustawiłbym tak: Lis Pereira Gumny Mońka Gurgul Najsensowniej byłoby wypchnąć gdziekolwiek Douglasa i wziąć dwóch kozaków na środek obrony. Wtedy będzie spokój. A grania czeka nas w opór, więc każdy swoje zagra. |