![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 12-06-2026 Czysto teoretycznie, wypożyczenie + 2-2.5 mln za transfer to też byłby całkiem dobry deal. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-06-2026 Kurcze ten Moder. Tylko wiecie, to jest ogromne ryzyko. Na defensywnym mieć Modera i Murawskiego to może skończyć się tym, że będzie tam cofany Pablo albo będzie tam grał Skrzypczak. No ale grający Moder w formie (na 50% powiedzmy) to jest najlepszy środkowy pomocnik w Polsce (wyciągając przed nawias Zielińskiego). RE: Pogłoski transferowe 2026 - WaNiA - 12-06-2026 Jeśli nie będzie miał innych opcji...to pewnie jest jakaś szansa aby wrócił.... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-06-2026 (12-06-2026, 14:11)Róża napisał(a): No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć. Si, ale może załączyć mu się tryb Linettego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 Zakładam, że emocjonalnie i intelektualnie Moder to 1 piętro wyżej niż Linetty. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 A skąd @Róża takie założenie? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026 Z mojej naiwności. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026 Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić. Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026 Na rok żeby się pokazać gramy w eliminacjach LM jesteśmy rozstawieni mają być sensowne wzmocnienia czego chcieć więcej? Spadkowicza z Bundesligi albo klubu który się kopie do ostatniej kolejki o utrzymanie w serii A? |