Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 12-06-2026

Czysto teoretycznie, wypożyczenie + 2-2.5 mln za transfer to też byłby całkiem dobry deal.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-06-2026

Kurcze ten Moder. Tylko wiecie, to jest ogromne ryzyko. Na defensywnym mieć Modera i Murawskiego to może skończyć się tym, że będzie tam cofany Pablo albo będzie tam grał Skrzypczak.

No ale grający Moder w formie (na 50% powiedzmy) to jest najlepszy środkowy pomocnik w Polsce (wyciągając przed nawias Zielińskiego).


RE: Pogłoski transferowe 2026 - WaNiA - 12-06-2026

Jeśli nie będzie miał innych opcji...to pewnie jest jakaś szansa aby wrócił....


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-06-2026

(12-06-2026, 14:11)Róża napisał(a): No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć.

Si, ale może załączyć mu się tryb Linettego.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

Zakładam, że emocjonalnie i intelektualnie Moder to 1 piętro wyżej niż Linetty.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026

A skąd @Róża takie założenie?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-06-2026

Z mojej naiwności.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-06-2026

Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić.
Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-06-2026

Na rok żeby się pokazać gramy w eliminacjach LM jesteśmy rozstawieni mają być sensowne wzmocnienia czego chcieć więcej? Spadkowicza z Bundesligi albo klubu który się kopie do ostatniej kolejki o utrzymanie w serii A?