![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-06-2026 Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 19-06-2026 Ciekawe czy podpisanie Irańczyka na PS oznacza, że to nasz nowy DP będzie w typie "kot-Palmiorz", na wypo z wykupem za kilka MEUR. Zobaczymy. Ja się spodziewałem, że tak ściągać będą własnie skrzydłowego. RE: Quo Vadis Lech Poznań - dst95 - 19-06-2026 (19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu. Okej, nie chcę się spierać o to, ale utrzymanie tego chłopaka to jakieś zupełne grosze akurat. Liczmy pięciu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 19-06-2026 (19-06-2026, 10:14)Róża napisał(a): i ma dołączyć lewonożny stoper, pomimo Milicia. To pewne info? (bo postuluję to od kilku miesięcy, więc byłbym wniebowzięty) (19-06-2026, 09:13)Skorpion napisał(a): Alexa nie ma co liczyć na stoperze. Dlatego piszę o dwóch. Na skrzydło także by się jeszcze jeden kot przydał. Nie skreslałbym Douglasa. Nie można zignorować tej rewelacyjnej rundy na początku - to pokazało jego potencjał. Jeżeli grał tak, że powołoano go do reprezentacji, to teraz, gdy wchodzi w prime time wiekowy, sufit ma jeszcze wyżej. Trzeba to z niego wycisnąć. Tak samo ze Skrzypczakiem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-06-2026 (19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu. Zgadza się, zapewne grosze ale z drugiej strony jest nam potrzebnych 6 stoperów? W przypadku Janyszki może się okazać, że chłopak ma papiery jak Mońka i może w hierarchi wskoczyć np. na 3-4 miejsce (licząc, że przyjdzie solidny grajek). To już wolę pożegnać Milica a kasę z jego kontraktu dołożyć jakiegoś kozaka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - dst95 - 19-06-2026 (19-06-2026, 11:51)rojber napisał(a):(19-06-2026, 11:38)dst95 napisał(a):(19-06-2026, 11:37)rojber napisał(a): Liczę jeszcze Janyszke - póki co nie padła jasna deklaracja z klubu o wypożyczeniu. Tu pełna zgoda. Red. Staszewski napisał wczoraj na X (chyba jakoś tam w miarę poinformowany, bo chyba pierwszy napisał wprost, że chodzi o Sayyadmanesha i podał kwotę za podpis) na temat stopera tak: "Muszą wzmocnić. I szukają poważnego gościa". https://x.com/s_staszewski/status/2067614462140354702?s=20 RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 19-06-2026 Stoper powiedzmy będzie ogarnięty. Mnie jeszcze martwi lewa strona. Moutinho kompletnie nie dojeżdżał a przyszłość Gurgula w Lechu nie jest jasna. Z resztą nawet jakby został to chyba powinni rozważyć odpalenie Moutinho i sprowadzenie kogoś solidnego do rywalizacji. RE: Quo Vadis Lech Poznań - dst95 - 19-06-2026 Bardzo ciekawy artykuł Szymona Janczyka na temat naszego nowego nabytku: https://weszlo.com/tak-lech-dopial-darmowy-transfer-wielka-kasa-pomoc-gholizadeha/?fbclid=IwY2xjawSh8b1leHRuA2FlbQIxMABicmlkETA0c0h3ZTN3NThOdTFMamh4c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHl7Qd7c4xTGzjYr0ak_IgqTgP_Td3aWeBZJf5_MmoZ2p8zCywRh3TJO9E7-X_aem_pbLsdA3lyRGhM903qloa3g Na uwagę moim zdaniem zasługują zwłaszcza te 2 fragmenty: "Sayyadmanesh zaczął przekonywać się do projektu Lecha, w czym pomógł także Ali Gholizadeh. Krajan skrzydłowego zasługuje na wyróżnienie, bo zachwalał Lecha dokładnie wtedy, gdy sam wahał się, czy zostanie w klubie, gdy trwały negocjacje kontraktowe. Mógł temat olać, tymczasem zachęcał, namawiał i… przekonał." Oraz: "Allahyar Sayyadmanesh miał kolejkę chętnych, jak to bywa w przypadku piłkarzy, którym kończą się umowy. Chciały go kluby w Belgii, gdzie wyrobił sobie dobrą markę. To piłkarz, który obstawi i lewą, i prawą stronę ofensywy. Zagra nawet z przodu, więc stanowi naprawdę dobre zabezpieczenie kilku pozycji. Dlatego chciało go Charleroi czy – tak podają irańskie media – Anderlecht. Według wiedzy Weszło Irańczykiem zainteresowany był też Augsburg, ale tam nie odgrywałby pierwszoplanowej roli. W ojczyźnie do wyliczanki dodają hiszpańskie Levante i niemieckie Schalke 04." To, co cieszy, to to, że już kilka źródeł podkreśla, że to była "jedynka" Lecha na tę pozycję. To bardzo cieszy. Zapewne były na tej liście inne mocne nazwiska, a pozyskanie jedynki zawsze musi cieszyć, bo znaczy, że było do niego wyjątkowo duże przekonanie. Dodatkowo w klubie mówią, że obserwowali go już od kilku lat, ale nie był dostępny dla takich maluczkich jak my. Mega. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-06-2026 Był taki piłkarz co też zagrał parę dobrych meczów Filip D a potem przepadł. Alex przez ostatnie dwa sezony grał pół. Jaka pewność,że za chwilę znowu nie wypadnie. Bardzo ryzykowane. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 19-06-2026 Nowy mówi, że najlepiej czuje się na lewej stronie. Może grać też na prawej i w ataku, ale jako priorytetową pozycję podaje lewe skrzydło. Rutkowski popłynął z politycznymi wtrąceniami w rozmowie z Irańczykiem. Już po pierwszej próbie zrobienia sobie roastu z jego ojczyzny powinien zauważyć, że ten raczej nie chce ciągnąć tematu, a żartowniś Piotr ciągnie... |