![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - joseph - 19-06-2026 (19-06-2026, 10:29)Kefas9494 napisał(a): A myślicie, że stoper dołączy nawet jak dogadają się z Miliciem? Mam taką nadzieję, ale obawiam się, że jak dogadają się z Miliciem to odpuszczą stopera. Ciekawe swoją drogą w czym jest spór z Miliciem, że nie mogą dojść do porozumienia. Pewnie długość kontraktu. Ja tu jakiś czas temu pisałem, zdaje się, że przeszło nie zauważone za bardzo: z mojej wiedzy wynika, że w klubie dostrzegają, ze Milić robi się coraz bardziej szklany. Coraz dłuższe przerwy, mięśniowe problemy, dłuższe dochodzenie po kontuzji do jako takiej dyspozycji. I to obok długości kontraktu jest ponoć główna przeszkoda. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 19-06-2026 Zdaje się, że dzisiaj Dobrasz coś mówił na meczykach o tym, że Milić ma ofertę na stole od jakiegoś czasu i jak do poniedziałku jej nie podpisze to się rozstają. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 19-06-2026 on tak ostatnio mówi że nie wiadomo czy wie, czy zgaduje. ale wg tego co powiedział, to a) Milic chce dłuższy kontrakt i b) oczekuje większej kasy. ale to chyba są takie domysły, które może snuć każdy z nas, gdy nie dochodzi do porozumienia. plus ma się nie pojawiać na zgrupowaniu po przerwie w przyszłym tygodniu jeśli nie będzie miał nowego kontraktu RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 19-06-2026 Dobrasz to ostatnio chyba jest zakochany niczym licealista, pomijam brak wiedzy na tematy transferowe bo tu Gabinety są szczelne, co mi się bardzo podoba ale dziś nie wiedział i był zdziwiony ze jest limit 15 tysięcy karnetów a nasz nowy Nabytek przyszedł z Waterloo
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 19-06-2026 fakt. to że klub nie chce sprzedawać więcej niż te 15 tyś - jest powszechnie znaną wiedzą ![]() bardzo obniżył loty, bo to że nie wie więcej niż średnia - to dawno jest znane, ale że mniej niż przeciętny kibic - to już słabe jest RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 20-06-2026 Jego po prostu karnety nie interesują. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 20-06-2026 Dawidek to obecnie taki fajny ziomek. Poklepią go po pleckach ale to wszystko. Nic nie wie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 20-06-2026 Dunczycy piszą, że pierwszy mecz we wtorek o 19.00 Idealnie ze nie środa, to oznacza że rewanż u nas w środę. Przy dobrych wiatrach nie trzeba będzie przekładać Craxy tylko będziemy w idealnym rytmie meczowym - wtorek- sobota- środa- w każdym przypadku cztery dni przerwy RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 20-06-2026 Nie przekładać Cracovii, Cracovii ![]() A jacy Duńczycy piszą? Poważnie pytam bo nie znalazłem
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 20-06-2026 Klubowy profil na fb, zacząłem obserwować |