Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - joseph - 19-06-2026

(19-06-2026, 10:29)Kefas9494 napisał(a): A myślicie, że stoper dołączy nawet jak dogadają się z Miliciem? Mam taką nadzieję, ale obawiam się, że jak dogadają się z Miliciem to odpuszczą stopera. Ciekawe swoją drogą w czym jest spór z Miliciem, że nie mogą dojść do porozumienia. Pewnie długość kontraktu.

Ja tu jakiś czas temu pisałem, zdaje się, że przeszło nie zauważone za bardzo: z mojej wiedzy wynika, że w klubie dostrzegają, ze Milić robi się coraz bardziej szklany. Coraz dłuższe przerwy, mięśniowe problemy, dłuższe dochodzenie po kontuzji do jako takiej dyspozycji. I to obok długości kontraktu jest ponoć główna przeszkoda.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 19-06-2026

Zdaje się, że dzisiaj Dobrasz coś mówił na meczykach o tym, że Milić ma ofertę na stole od jakiegoś czasu i jak do poniedziałku jej nie podpisze to się rozstają.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 19-06-2026

on tak ostatnio mówi że nie wiadomo czy wie, czy zgaduje. ale wg tego co powiedział, to a) Milic chce dłuższy kontrakt i b) oczekuje większej kasy. ale to chyba są takie domysły, które może snuć każdy z nas, gdy nie dochodzi do porozumienia.
plus ma się nie pojawiać na zgrupowaniu po przerwie w przyszłym tygodniu jeśli nie będzie miał nowego kontraktu


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 19-06-2026

Dobrasz to ostatnio chyba jest zakochany niczym licealista, pomijam brak wiedzy na tematy transferowe bo tu Gabinety są szczelne, co mi się bardzo podoba ale dziś nie wiedział i był zdziwiony ze jest limit 15 tysięcy karnetów a nasz nowy Nabytek przyszedł z Waterloo   Smile


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 19-06-2026

fakt. to że klub nie chce sprzedawać więcej niż te 15 tyś - jest powszechnie znaną wiedzą Wink
bardzo obniżył loty, bo to że nie wie więcej niż średnia - to dawno jest znane, ale że mniej niż przeciętny kibic - to już słabe jest


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 20-06-2026

Jego po prostu karnety nie interesują.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 20-06-2026

Dawidek to obecnie taki fajny ziomek. Poklepią go po pleckach ale to wszystko. Nic nie wie.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 20-06-2026

Dunczycy piszą, że pierwszy mecz we wtorek o 19.00 Idealnie ze nie środa, to oznacza że rewanż u nas w środę. Przy dobrych wiatrach nie trzeba będzie przekładać Craxy tylko będziemy w idealnym rytmie meczowym - wtorek- sobota- środa- w każdym przypadku cztery dni przerwy


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 20-06-2026

Nie przekładać Cracovii, Cracovii Smile

A jacy Duńczycy piszą? Poważnie pytam bo nie znalazłem Smile


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 20-06-2026

Klubowy profil na fb, zacząłem obserwować