Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 13-06-2026

Podobno widziany na Ławicy. Info od znajomego dryndziarza.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 13-06-2026

Włodarczyka by ale chuj strzelił gdyby Lewy tu przyszedł, zamiast kupić Legię.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 13-06-2026

Ale czy szwagier Reissa się zgodzi?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-06-2026

Marketingowo i sportowo mega ruch tylko, że Lewemu nie po drodze z Rutkiem. Takie mam wrażenie po jego wywiadach.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 13-06-2026

W Polsce tylko Widzew stać na sprowadzenie Lewego.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-06-2026

Myślę, że jakby miał do wyboru Widzew albo koniec kariery to by wybrał to drugie. Już by chyba do Lecha poszedł.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 14-06-2026

Wracając do blubrów o Moderze - myślę, że nasz klub moze być powoli stać na transfer w okolicach "Modera po przejściach", tylko zdaje się jeszcze niedawno postulowała połowa forumowiczów, żeby nie sprowadzać kolejnej szklanki, mamy już dwa kryształy na stanie, a i zdrowie Murawskiego to zagadka.

Taka obserwacja - jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że nie da się wyciągnąć sensownego pilkarza z Ekstraklasy (bo sensowni tylko za granicę idą), a tu jeszcze się okienko nie otworzyło i mamy szachy 5D w walce o czterech defensywnych pomocników z naszej ligi.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 14-06-2026

(13-06-2026, 21:00)Skorpion napisał(a): Marketingowo i sportowo mega ruch tylko, że Lewemu nie po drodze z Rutkiem. Takie mam wrażenie po jego wywiadach.

Ponoć jakiś czas temu zakopali topór wojenny. Może znaleziono kozła ofiarnego w postaci Kucharskiego, nic nie łączy tak jak wspólny wróg.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 14-06-2026

Moder Moderem a tu pojawiają się plotki o „dużym” zainteresowaniu Ivanem Żelizką o którym trochę blubraliśmy jakiś czas temu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 14-06-2026

Typ ze Lwowa. Ja bym nie brał choć by nie wiem co. Na bank w serduszku czerwień i czerń. Niech się buja gdzie indziej. Jeszcze da się gdzieś sfotografować jak składa kwiaty nie pod tym pomnikiem co trzeba i będzie wstyd, i hańba. Niet.