![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 13-06-2026 Podobno widziany na Ławicy. Info od znajomego dryndziarza. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 13-06-2026 Włodarczyka by ale chuj strzelił gdyby Lewy tu przyszedł, zamiast kupić Legię. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 13-06-2026 Ale czy szwagier Reissa się zgodzi? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-06-2026 Marketingowo i sportowo mega ruch tylko, że Lewemu nie po drodze z Rutkiem. Takie mam wrażenie po jego wywiadach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 13-06-2026 W Polsce tylko Widzew stać na sprowadzenie Lewego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-06-2026 Myślę, że jakby miał do wyboru Widzew albo koniec kariery to by wybrał to drugie. Już by chyba do Lecha poszedł. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 14-06-2026 Wracając do blubrów o Moderze - myślę, że nasz klub moze być powoli stać na transfer w okolicach "Modera po przejściach", tylko zdaje się jeszcze niedawno postulowała połowa forumowiczów, żeby nie sprowadzać kolejnej szklanki, mamy już dwa kryształy na stanie, a i zdrowie Murawskiego to zagadka. Taka obserwacja - jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że nie da się wyciągnąć sensownego pilkarza z Ekstraklasy (bo sensowni tylko za granicę idą), a tu jeszcze się okienko nie otworzyło i mamy szachy 5D w walce o czterech defensywnych pomocników z naszej ligi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 14-06-2026 (13-06-2026, 21:00)Skorpion napisał(a): Marketingowo i sportowo mega ruch tylko, że Lewemu nie po drodze z Rutkiem. Takie mam wrażenie po jego wywiadach. Ponoć jakiś czas temu zakopali topór wojenny. Może znaleziono kozła ofiarnego w postaci Kucharskiego, nic nie łączy tak jak wspólny wróg. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 14-06-2026 Moder Moderem a tu pojawiają się plotki o „dużym” zainteresowaniu Ivanem Żelizką o którym trochę blubraliśmy jakiś czas temu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 14-06-2026 Typ ze Lwowa. Ja bym nie brał choć by nie wiem co. Na bank w serduszku czerwień i czerń. Niech się buja gdzie indziej. Jeszcze da się gdzieś sfotografować jak składa kwiaty nie pod tym pomnikiem co trzeba i będzie wstyd, i hańba. Niet. |