Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 20-06-2026

No i git. U nich z dwa zrobić i u Nas ich dobić i tyle.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 20-06-2026

(20-06-2026, 14:46)galis napisał(a): Klubowy profil na fb, zacząłem obserwować

Dzięki, wszedłem zobaczyć Smile

a jak daty meczów są ustalane?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 20-06-2026

UEFA decyduje a praktyka jest taka że ci co w eliminacjach pierwszy mecz grają we wtorek rewanż mają w środę i odwrotnie. W play-offach jest podobnie. 
Dlatego idealnie byłoby zagrać z Dunczykami pierwszy mecz we wtorek i mieć te cztery dni odpoczynku pomiędzy meczami


RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 20-06-2026

No czyli UEFA zdecydowała, że pierwszy we wtorek?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 20-06-2026

Nie jestem pewien choć mam nadzieję że Dunczycy skądś wiedzą. Nigdzie indziej nie ma info a on8 piszą ze wtorek i 19.00. 
Piszę tylko o praktyce jaką ma miejsce i na przykład z Breidablikiem graliśmy pierwszy mecz we wtorek a rewanż w środę; natomiast z Crveną pierwszy mecz w środę a rewanż we wtorek.