![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026 Jeżeli za Svetlina (1 gol, 1 asysta) wołajo 3 mln € to ile chcą za tego, co ma 7 razy lepsze liczby? Moim zdaniem nikt z 12 ligi w Europie nie przyjdzie do Kolejorza, co bym pochwalił w kontekście walki o LM I patrząc na wyceny z kosmosu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026 O Zelizko pisałem nim to zaczęło być modne bo to typ szóstki jakiej potrzebujemy - silny, do rozbijania przeciwnika i do tego ma liczby. Ma jeszcze coś - uderzenie z dystansu, coś czego Nam brakowało gdy przeciwniki parkował autokar w polu karnym. Biere w ciemno! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026 Ale za ile byś wziął? Ostatnio było 6. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026 6 to nie dostaną za Bobcka. Tak naprawdę to my znamy ułamek negocjacji i zapisów. By jednak odpowiedzieć to dałbym dwa razy tyle co chcą wydać na Svetlina, którego oczywiście widziałbym u nas w przypadku fiaska z Zelizko. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026 Jest info że była oferta za Svetlina ale została odrzucona. Także tego, żadne 1.5 miliona nie przejdzie chcą pewnie z trzy a to za dużo. Pululu jednak nie dla Widzewa (idzie tam Świder wiec Moder też w naszym zasięgu) może warto było by pogadać jednak jako ekstra transfer? A co do tego asa z Lechii to pewnie też kosmos liczba będzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026 Svetlin jest wart max 1,5 a Zelizko niewiele więcej. Nie szukałbym wzmocnień w naszej lidze. Jednak Lechia ze swoimi gwiazdami wiosną dała ciała po całości. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026 Dali ciała bo pod koniec sezonu inni szatani tam byli czynni... mimo to z ligi spuściły ich Gabinety a nie sami Piłkarze. Te Gwiazdy strzeliły w lidze tyle samo bramek co My - Mistrz Polski. Nie wiem jak mają skonstruowane umowy w przypadku spadku ale myślę że jest tam kilku Grajków wartych wyjęcia- w tym Żelizko który pasuje profilowe do "naszej szóstki" RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026 No nie wiem. Bobcek wiosną się zaciął, strzelał tylko z karnych a jednak defensywny pomocnik też dołożył cegiełkę do ilości straconych bramek. Choć liczby imponują. No i zgadzam się ze strzelistym, sympatyczni sąsiedzi czerwono - czarni ze wschodu niech omijają nasz klub z daleka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 14-06-2026 Wiecie, te ceny to też jest element negocjacji. Za Souse chcieli 6, tak mówili w mediach, a ostatecznie poszedł za trzy, bo "z niewolnika nie ma pracownika". Jak za Svetlina chcą 3, Lech dawał 1,5, to do spotkania się jest bardzo blisko. Pewnie bliżej niż przy Zelizko za którego tam wołali bodaj 5. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026 Ale Svetlin ma ważny kontrakt i nikt przy zdrowych zmysłach za darmo go nie odda. A cena 1.5 to cena realna. |