Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026

Jeżeli za Svetlina (1 gol, 1 asysta) wołajo 3 mln € to ile chcą za tego, co ma 7 razy lepsze liczby? Moim zdaniem nikt z 12 ligi w Europie nie przyjdzie do Kolejorza, co bym pochwalił w kontekście walki o LM I patrząc na wyceny z kosmosu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026

O Zelizko pisałem nim to zaczęło być modne bo to typ szóstki jakiej potrzebujemy - silny, do rozbijania przeciwnika i do tego ma  liczby. Ma jeszcze coś  - uderzenie z dystansu, coś czego Nam brakowało gdy przeciwniki parkował autokar w polu karnym. Biere w ciemno!


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026

Ale za ile byś wziął? Ostatnio było 6.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026

6 to nie dostaną za Bobcka. Tak naprawdę to my znamy ułamek negocjacji i zapisów. By jednak odpowiedzieć to dałbym dwa razy tyle co chcą wydać na Svetlina, którego oczywiście widziałbym u nas w przypadku fiaska z Zelizko.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026

Jest info że była oferta za Svetlina ale została odrzucona. Także tego, żadne 1.5 miliona nie przejdzie chcą pewnie z trzy a to za dużo. Pululu jednak nie dla Widzewa (idzie tam Świder wiec Moder też w naszym zasięgu) może warto było by pogadać jednak jako ekstra transfer?

A co do tego asa z Lechii to pewnie też kosmos liczba będzie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026

Svetlin jest wart max 1,5 a Zelizko niewiele więcej. Nie szukałbym wzmocnień w naszej lidze. Jednak Lechia ze swoimi gwiazdami wiosną dała ciała po całości.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026

Dali ciała bo pod koniec sezonu inni szatani tam byli czynni... mimo to z ligi spuściły ich Gabinety a nie sami Piłkarze.
Te Gwiazdy strzeliły w lidze tyle samo bramek co My - Mistrz Polski. Nie wiem jak mają skonstruowane umowy w przypadku spadku ale myślę że jest tam kilku Grajków wartych wyjęcia- w tym Żelizko który pasuje profilowe do "naszej szóstki"


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026

No nie wiem. Bobcek wiosną się zaciął, strzelał tylko z karnych a jednak defensywny pomocnik też dołożył cegiełkę do ilości straconych bramek. Choć liczby imponują. No i zgadzam się ze strzelistym, sympatyczni sąsiedzi czerwono - czarni ze wschodu niech omijają nasz klub z daleka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 14-06-2026

Wiecie, te ceny to też jest element negocjacji. Za Souse chcieli 6, tak mówili w mediach, a ostatecznie poszedł za trzy, bo "z niewolnika nie ma pracownika". Jak za Svetlina chcą 3, Lech dawał 1,5, to do spotkania się jest bardzo blisko. Pewnie bliżej niż przy Zelizko za którego tam wołali bodaj 5.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026

Ale Svetlin ma ważny kontrakt i nikt przy zdrowych zmysłach za darmo go nie odda. A cena 1.5 to cena realna.