![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 24-07-2025 No ja słyszałem, że przewidywane wejście do składu to kwestia wielu tygodni, gość pewnie ta furą przywiezie swoje graty, coś może musi załatwić na starym miejscu, bez spiny. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 24-07-2025 (24-07-2025, 10:15)Pucenty napisał(a): Kompletnie nie wiem gdzie o tym napisać, ale bardzo mnie zaskoczyły informacje nt. logistyki przeprowadzki Rodrigueza do Poznania. Otóż podobno Rodriguez poleciał do siebie, aby przyprowadzić samochód... Wydawać by się mogło, że w profesjonalnie prowadzonym klubie (a takim na pewno Lech się stał w ostatnich latach) powinni po prostu wysłać pracownika po ten samochód, żeby nie tracić potrzebującego przygotować się zawodnika na kolejne minimum 2-3 dni. Ale skąd Ty masz to info? Przecież Henszel powiedział to wprost, że zawodnik pojechał do domu w Santander, żeby przywieźć do Poznania...swoją siłownię i miał wrócić w okolicach środy. O psach też coś było. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-07-2025 o psach było szczególnie - bo one wsiądą tylko do samochodu z nim i tylko z nim. więc pracownik może i przewieźć siłownie ale nie przewiezie psów już nie czepiajmy się - przeprowadzka to nie jest wyjazd na wakacje na tydzień. już te 2-3 dni nas nie zbawią RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 24-07-2025 Ok, czyli było drugie dno, nie ma tematu, po prostu byłem ciekaw
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 25-07-2025 Crvena przekłada swój mecz ligowy przed pojedynkiem z nami czyli 2.08 RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 25-07-2025 Luis Palma znajdzie się w kadrze meczowej w Gdańsku, a z kolei w meczu Górnikiem do gry będzie dostępny Pablo Rodriguez! Elegancko. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 28-07-2025 Lech zarobi na transferze Bednarka do Porto. Wg wyliczeń na weszło, będzie to ~300 tysięcy euro. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 28-07-2025 Patrząc na to, że na Souse to raczej chętnych brak to będzie chyba nasz jedyny zarobek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 28-07-2025 tak w ogóle to ciekawe jaką kasę musimy wyłożyć żeby tego wyśnionego napastnika wreszcie kupić. patrząc na nasz rynek wewnętrzny są to kwoty rzędu 3,5 - 4,5 mln €. Mam wrażenie że polskie kluby już tak bardzo nie muszą więc windują ceny ponad miarę. A zagranica? Mówimy przypomnę o kimś kto ma liczby a nie 3 razy trafił w ostatnim sezonie, albo 8 - trzy lata temu ale od tego czasu leczył się w belgijskim czy innym rehasporcie. Ma ktoś pomysł? A dodatkowo w kwestii powyższej to przydałby się nam jakiś satelicki klub. Nie swój - bo mam rezerwy, ale taki nasz
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 28-07-2025 Uważam że jak nie chcą zapłacić, jedynym wyjściem jest wypożyczenie z opcją wykupu. Jak się sprawdzi, zapłacenie trochę więcej niż zwykle nie będzie tak bolesne. Bo umówmy się, głównie chodzi o to, że strach przed wydaniem grubych monet na kota w worku. Nie wierzę że nie ma napastnika, który nigdy nie miał okazji grać o Ligę Mistrzów, nie ma miejsca w podstawie przykładowego klubu z drugiej Bundesligi, i nie chciałby powalczyć o to w Lechu przez sezon czy chociaż rundę. |