Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026

Ma kontrakt i to długi, czego nie miał Sousa.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-06-2026

Jak Hellebrand ma klauzulę 1,7 mln to nie ma co kombinować z Ukraincami i Słoweńcami tylko brać Czecha. Raz, że jakość piłkarska to dwa, za rok nie będzie chciał spierdalać.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026

Hellebrand liczy na bajoński kontrakt w następnym klubie. Milion może go zadowolić?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 14-06-2026

Sposród powyższych też optowałbym za Patrikiem Hellebrandem. Choć główne negocjacje i tak prowadzone są pewnie z jakimś na ten moment dla nas no name'em z przykładowej Portugalii czy Szwecji - naszych ulubionych kierunków.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026

Pytanie czy nasi uderzyli do niego czy temat umarł.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026

Akurat jego z wymienionej trójki chciałbym najmniej; najstarszy, chcący najwięcej zarabiać i najmniej pasujący do nas - ni Murawski ni Kozubal. To co jest jego atutem w Zabrzu - wyprowadzanie pilki i podania przeszywające u nas ogarniają Obrońcy - dlatego pewnie w przestrzeni medialnej nie pojawił się jego temat.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 14-06-2026

Hellebrand sprzed ponad tygodnia "Mam już dwadzieścia siedem lat i oferta finansowa, której nie mogę odrzucić i która odmieni moje życie, może pojawić się lada dzień. Czas szybko mija. Miałem dwadzieścia lat i nie będę kłamał – im jesteś starszy, tym bardziej patrzysz na pieniądze."

Wobec powyższego myślę, że Lech to nie jego kierunek a i czy my potrzebujemy piłkarzy z takim nastawieniem? Nie sądzę.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026

Po takich słowach to jakieś araby typowo czuje.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 14-06-2026

Polskie araby, czyli Widzew. Niech ich doi.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-06-2026

Dawać kogoś z Ekwadoru do Lecha. Było klepane, aż niemożliwe że przegrali. Polecam skrót.