![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026 Ma kontrakt i to długi, czego nie miał Sousa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-06-2026 Jak Hellebrand ma klauzulę 1,7 mln to nie ma co kombinować z Ukraincami i Słoweńcami tylko brać Czecha. Raz, że jakość piłkarska to dwa, za rok nie będzie chciał spierdalać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-06-2026 Hellebrand liczy na bajoński kontrakt w następnym klubie. Milion może go zadowolić? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 14-06-2026 Sposród powyższych też optowałbym za Patrikiem Hellebrandem. Choć główne negocjacje i tak prowadzone są pewnie z jakimś na ten moment dla nas no name'em z przykładowej Portugalii czy Szwecji - naszych ulubionych kierunków. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026 Pytanie czy nasi uderzyli do niego czy temat umarł. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 14-06-2026 Akurat jego z wymienionej trójki chciałbym najmniej; najstarszy, chcący najwięcej zarabiać i najmniej pasujący do nas - ni Murawski ni Kozubal. To co jest jego atutem w Zabrzu - wyprowadzanie pilki i podania przeszywające u nas ogarniają Obrońcy - dlatego pewnie w przestrzeni medialnej nie pojawił się jego temat. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 14-06-2026 Hellebrand sprzed ponad tygodnia "Mam już dwadzieścia siedem lat i oferta finansowa, której nie mogę odrzucić i która odmieni moje życie, może pojawić się lada dzień. Czas szybko mija. Miałem dwadzieścia lat i nie będę kłamał – im jesteś starszy, tym bardziej patrzysz na pieniądze." Wobec powyższego myślę, że Lech to nie jego kierunek a i czy my potrzebujemy piłkarzy z takim nastawieniem? Nie sądzę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-06-2026 Po takich słowach to jakieś araby typowo czuje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 14-06-2026 Polskie araby, czyli Widzew. Niech ich doi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-06-2026 Dawać kogoś z Ekwadoru do Lecha. Było klepane, aż niemożliwe że przegrali. Polecam skrót. |